Bigkid Black ISOFIX

27040003

Nový produkt

Axkid Bigkid je rostoucí posměrná sedačka v kategorii od 15 - 36 kg váhy dítěte se 3 polohami do lehu pro maximální pohodlí dítěte

Více informací

1 Položka

5 490 Kč s DPH

-1 000 Kč

6 490 Kč s DPH

Více informací

Axkid doporučuje jezdit v protisměrných sedačkách do 25kg. Tato sedačka je v kategorii 15 - 36kg, ale je vhodná i pro děti menšího vzrůstu, díky nastavitelné výšce podsedáku. Díky tomu lze díte dostatečně zvednout a bezpečně převážet. Axkid Bigkid má nastavitelných 7 poloh hlavové opěrky a 3 polohy do lehu pro maximální pohodlí dítěte. Pro maximállní komfort má tato autosedačka velmi měkké polstrování v oblasti hlavy, zad a sezení. Axkid Bigkid má promyšlený design, který umožňuje vašemu dítěti nastoupit a vystoupit ze sedačky. Podpěrné sedadlo obsahuje ochranu proti bočním nárazům Axkid a 1 integrovaný držák na pití. S Axkid Bigkid ISOFIX můžete zajistit, aby byla autosedačka vždy pevně zajištěna, i když vaše dítě není v autě. Axkid Bigkid lze použít i v autě bez isofixu.

Hlavní vlastnosti:

Opěrka hlavy se 7 nastavitelnými polohami pro optimální umístění pásu a ochranu hlavy
Opěrka hlavy, sedák a opěradlo s extra měkkým polstrováním
Axkid Side Impact Protection pro extra ochranu
Vnitřní rozměry a plocha k sezení jsou optimální pro rostoucí dítě
3 sklopné polohy do lehu
1 integrovaný držák na pití
Potah sedadla lze prát při 30° C
ECE R44 / 04


Rozměry: šířka 48cm délka 53cm výška 59,5cm

Hmotnost: 7,5 kg

Axkid-logo

Švédská značka, vyvinutá ve spolupráci s automobilovým průmyslem země. Společnost byla založena roku 2009. U jejího zrodu stáli Tony Qvist a Tony Broberg, oba s předchozími pracovními zkušenostmi v oblasti dětské bezpečnosti a především mezi dětskými autosedačkami různých společností. Ve výsledku nashromáždili znalosti a informace z mnohaletého testování v poloze proti směru jízdy. Na základě tohoto podkladu byly vyvinuty autosedačky Axkid, navazující na hlavní švédskou filozofii o dětské bezpečnosti, představenou v 60. letech minulého století.