Recaro Avan Prime Sky Blue

Autosedačka kategorie 0-13 kg, i-Size 45-83 cm.

6 390,00 Kč
S DPH
Počet
Přidat na seznam přání
Skladem u dodavatele


Historie ceny     Historie ceny

Nejnižší cena za posledních 30 dní byla 6 390,00 Kč

Autosedačka kategorie 0-13 kg, i-Size 45-83 cm.


První anděl strážný Vašeho miminka. 

Pro krátké i dlouhé cesty lze Recaro Avan snadno připoutat bezpečnostním pásem vozu nebo nasadit jedním kliknutím do dokoupitelné isofixové základny i-Size.

Intuitivní obsluha

Kojeneckou skořepinovou sedačku je možné několika málo úkony připevnit na volitelnou základnu a znova ji snadno demontovat

Pěna sedadla

Perfektně se přizpůsobí tvaru těla Vašeho dítěte a nabízí tak komfort na vysoké úrovni

Patentovaný systém pásů HERO

Celek ramenních výplní, výplní  pásů a opěrky hlavy zamezuje překroucení a sklouznutí pásů – pro lehké a bezpečné zajištění dítěte

Novorozenecká vložka

Novorozenecká vložka poskytuje dítěti rovnou a ergonomickou polohu při ležení

Systém 3-bodového pásu

Intuitivní centrální nastavení pásů pomocí vedení pásů HERO podporuje bezpečné a jednoduché zajištění dítěte pásem

i-Size

Přeprava v protisměru podle nejnovější testovací normy UN R129 pro maximální bezpečnost

Advanced Side Protection (ASP)

Integrované chrániče absorbují síly při bočním nárazu

Výškově nastavitelná opěrka hlavy s integrovaným vedením pásů

Poskytuje jednoduché, individuální přizpůsobení se rostoucímu dítěti a podporuje ergonomické cestování

Flexibilní užívání

Je možné ji připevniť jedním kliknutím k základně i-Size nebo připoutat bezpečnostním pásem

Čalounění bepečnostních pásů

Zajistí snížené zahřívání v létě – nedochází tak k poškození citlivé dětské pokožky

Ergonomická rukojeť

Optimální tvar rukojeti pro ergonomické přenášení a nastavitelnost do více poloh

Modulární systém

Se základnou Avan / Kio Base je kojenecká skořepinová sedačka Avan v autě nainstalovaná jediným kliknutím. To rodičům v rychlém rodinném životě ulehčuje její připevnění a díky indikátorům, které znázorňují správnou instalaci, zvyšuje bezpečnost. Jakmile je dítě větší, může sa Avan / Kio Base používať s protisměrným zádržným systémem Kio až do věku asi 4 let. Pro dlouhotrvajíci radost a mnoho krásných cest a výletů.

Cirkulace vzduchu

Čerstvý vzduch zajišťuje dobrou náladu. Proto inteligentní otvory na vnější konstrukci a vložky ze síťoviny v potahu sedadla zabezpečují rovnoměnou cirkulaci vzduchu. Víc komfortu a pohody není možné. Áť už rychle k babičce nebo na dovolenou s celou rodinou - takto vždy děti zůstávají v dobré náladé. Nezáleží na tom, jak dlouho cesta trvá.

Nízká váha autosedačky 

S dítětem máte jako rodič vždy něco v náručí nebo v ruce. Kojenecká skořepinová sedačka Avan s váhou jen 4,1 kg se přepravuje zvlášť  snadno. Vychutnejte si čas  s batoletem a prožijte spolu nejhezčí chvíle.

Inteligentní zapínání pásů

Jednoduché a bezpečné zajištění pásů díky inteligentnímu zámku pásů: při vyndavání dítěte se zámek pásů překlopí dopředu a také tam zůstane. Dítě tedy při vkládání do autosedačky není posazené na zámek a rodiče mohou potomka bezpečně, pohodlně a s úsporou času připoutat.

Travel systém

Nechejte dítě spát: přes vhodné adaptéry s označením "Maxi-Cosi" k novorozenecké skořepinové autosedačce RECARO je možné rychlé přenesení z automobilu na kočárek - tato flexibilita bez stresu umožňuje mobilitu ve všech každodenních situacích.

Extra velká sluneční stříška

Mimořádně velká sluneční stříška s ochranou proti slunečnému záření UPF 50 a vyklopitelná sluneční clona nabízí ochranu citlivé dětské pokožky v době slunečných letních dnů nebo na první společné dovolené. Tak přináší pobyt venku radost všem.

První anděl strážný miminka.

Víkendový výlet s dítětem je vždy něco mimořádného. Především, rodiče jsou spokojeni, když jsou jejich děti ideálně chráněny v autě a na cestách. Kojenecká skořepinová sedačka Avan překonává všechny bezpečnostní požadavky a Vaše potomstvo má optimální ventilaci  díky inteligentním otvorům v korpusu sedačky. Pro krátké nebo dlouhé cesty je možné náš Avan připevnit bezpečnostním pásem vozidla  nebo jediným kliknutím do volitelné základny i-Size. Jakmile dítě vyroste z kojenecké skořepinové sedačky, může být základna Avan/Kio Base použitá jako modulární systém s protisměrným zádržným systémem Kio do věku asi 4 let. Tak spolu absolvujete mnoho pěkných výletů.


Rozměry (šířka/výška/hloubka): 44 / 59 / 66 cm

Hmotnost: 4,1 kg

00089030320050

Mohlo by vás také zajímat

Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

REZERVUJTE SI TERMÍN KONZULTACE  

Aktuality
26. 05. 2023

Přijďte s námi 1.6.2023 oslavit otevření nové prodejny a Dětský den. Pro děti máme připraven skákací hrad, doprovodný program BESIP se soutěžemi o malé dárečky. Ani dospěláci nepřijdou zkrátka. Mohou zakoupit svým miláčkům vhodnou autosedačku se slevou 15% a popovídat si o bezpečném cestování dětí. I pro ně jsme si připravili zábavu - soutěž o autosedačku Klippan Wego, polštářek Sandini a Klippan sluneční clony. Těšíme se na vá v Havlíčkově Brodě.


15. 05. 2023

Naše webové stránky mají nový modernější vzhled a mnohem lépe se nyní zobrazují na mobilech. Snad se vám také líbí a pokud máte připomínku co ještě vylepšit - napište nám na náš e-mail: info@centrumautosedacek.cz nebo na messenger.


11. 04. 2023

Nabídku jsme rozšířili o 3 bezpečnostní doplňky do auta: zpětné zrcátko, držák tabletu a značku Dítě v autě.


Více aktualit