Slevy

BLOG kategorie

Nejnovější blog

NEDÁVNÉ KOMENTÁŘE

  • Jan
    Mar 20, 2019
    Prirovnal bych to k elektromobilum, ktere byly pripraveny k pouzivani nekdy v 19. stoleti, ale...

Štítky blogu

Neexistuje žádný štítek
Centrum autosedaček a Besip
Centrum autosedaček a Besip

Jsme odborným partnerem BESIP. Snažíme se co nejvíce přiblížit veřejnosti bezpečnost protisměrného cestování.

V sobotu 11.9.2021 jsme po dlouhé době (covidová pauza) mohli znovu "vyrazit".... Cílem byla účast na MotorSvět 2021 - Festivalu dopravní prevence a motorismu v Havlíčkově Brodě. Povídali jsme si s rodiči i prarodiči malých pasažérů o tom, proč právě protisměrné cestování.

Na vlastní kůži jsme si vyzkoušeli otočný simulátor. Musíme přiznat, že to je opravdu "mazec", co se v autě při přetočení na střechu děje. Když jsme vystoupili z auta, bylo nám jasné, že jediné autosedačky, které by se při tomto otáčení na střechu nehnuly jsou autosedačky pásové. Dali jsme si za cíl, že v co nejkratším čase, spolu s úžasnou a energickou Veronikou Vošickou Buráňovou, v tomto simulátoru natočíme videa s připevněnými autosedačkami.

Dalším, silně emočním zážitkem, bylo pro nás shlédnutí spotu z kampaně 13 minut - Zpomal, dokud není skutečně pozdě ve stánku Besipu a Asociace pojišťoven.
Experti BESIP organizují setkání možná i ve vašem městě - podívejte se na harmonogram akcí a zkuste si zažít na vlastní kůži, jak je něco, co všichni považujeme za normální, nebezpečné.
Je super být součástí těchto akcí, kde se sejdou lidé, kteří se věnují právě oblasti dopravní prevence. Na dalších akcích určitě nebudeme chybět a pokud budete mít možnost se některé účastnit, tak neváhejte. ????

Centrum Autosedaček
Sep 13, 2021