Pro návštěvu kamenné prodejny prosím využijte rezervační systém:

REZERVACE TERMÍNU KONZULTACE


Abychom vám mohli vše v klidu vysvětlit, vyzkoušet sedačky s malým cestovatelem a nainstalovat sedačku ve vozidle, pak je třeba mít na vás rezervovaný čas.

! rezervaci doporučujeme - zákazníci s rezervací budou vždy obslouženi přednostně !  

Slavíme otevření nové prodejny v Havlíčkově Brodě a červnový svátek všech dětí. Tato akce je dárkem pro vás všechny, kteří se rozhodnou využít našich konzultací a nechají si od nás poradit s výběrem vhodné a bezpečné autosedačky.

                                            Podmínky prodejní akce "Otevření nové prodejny Havlíčkův Brod": 26.5.2023 - 4.6.2023

  • Sleva bude zákazníkovi odečtena při placení na pokladně
  • *Sleva se nevztahuje na dárkové poukazy, výprodejové zboží, zlevněné zboží (v rubrice výprodej a slevy naleznete zboží za super ceny)

  • Nárok na získání slevy není soudně vymahatelný

  • Hodnotu slevy není možné vyplatit v hotovosti, ani refundovat jinou formou

  • Pořadatel si vyhrazuje právo bez udání důvodu vyloučit účastníka prodejní akce, jehož chování vykazuje známky nekalého či podvodného jednání

  • Pořadatel si vyhrazuje právo ze závažných důvodů prodejní akci zkrátit, přerušit nebo zrušit či změnit její pravidla

  • Pořadatel prodejní akce si vyhrazuje právo konečného posouzení splnění či nesplnění podmínek stanovených pro získání dárku v prodejní akci

  • Účastí v prodejní akci vyjadřuje účastník souhlas s pravidly prodejní akce a zavazuje se je plně dodržovat

  • Prodejní cena je uvedena v databázi Pořadatele.Pořadatelem prodejní akce je společnost Centrum autosedaček s.r.o., Stavební 57, Poděbrady, IČ 07419902REZERVUJTE SI TERMÍN KONZULTACE  

Aktuality
26. 05. 2023

Přijďte s námi 1.6.2023 oslavit otevření nové prodejny a Dětský den. Pro děti máme připraven skákací hrad, doprovodný program BESIP se soutěžemi o malé dárečky. Ani dospěláci nepřijdou zkrátka. Mohou zakoupit svým miláčkům vhodnou autosedačku se slevou 15% a popovídat si o bezpečném cestování dětí. I pro ně jsme si připravili zábavu - soutěž o autosedačku Klippan Wego, polštářek Sandini a Klippan sluneční clony. Těšíme se na vás v Havlíčkově Brodě.


15. 05. 2023

Naše webové stránky mají nový modernější vzhled a mnohem lépe se nyní zobrazují na mobilech. Snad se vám také líbí a pokud máte připomínku co ještě vylepšit - napište nám na náš e-mail: info@centrumautosedacek.cz nebo na messenger.


11. 04. 2023

Nabídku jsme rozšířili o 3 bezpečnostní doplňky do auta: zpětné zrcátko, držák tabletu a značku Dítě v autě.


Více aktualit