• -15%

RECARO Young Sport Hero Core Energy Blue - vystavený kus

9 - 36 kg | 9 měsíců - 12 let | Skupina ECE 1/2/3

5 006,50 Kč
S DPH
5 890,00 Kč Sleva 15%
Počet
Přidat na seznam přání
Skladem


Historie ceny     Historie ceny

Nejnižší cena za posledních 30 dní byla 5 006,50 Kč

UNIVERZÁLNÍ INSTALACE

Aby bylo zajištěno, že dítě může bezpečně sedět v autě, když jsou s babičkou a dědou, lze Young Hero Sport univerzálně, rychle a jednoduše nainstalovat pomocí bezpečnostního pásu vozidla. Každá rodina si přeje právě takového hrdinu.

DĚTSKÁ SEDAČKA, KTERÁ ROSTE S NIMI

Jedna dětská sedačka na celé dětství? Umožňuje to výškově nastavitelné opěradlo s integrovanou opěrkou hlavy. Dětskou sedačku lze tak dokonale přizpůsobit výšce vašeho dítěte a automaticky s ním roste od devíti měsíců do dvanácti let.

POKROČILÁ BOČNÍ
OCHRANA (ASP)

Ať už na fotbalový trénink nebo na velkou dovolenou: integrované chrániče nabízejí maximální ochranu na každé cestě. V případě bočního nárazu absorbují sílu, která by na dítě působila. Děti i rodiče tak mohou cestovat v klidu.

 

NASTAVENÍ ÚHLU SEDÁKU

Sedací část v dětské sedačce lze nastavit do klidové polohy pro malé děti ve skupině 1. Vaše dítě si tak může užívat nejvyšší úrovně pohodlí při sezení nebo spánku.

 LEHKÁ VÁHA

Young Sport Hero vážící přibližně 8 kg lze rychle a snadno vyjmout z vozidla, přenést a později znovu nainstalovat. To usnadňuje práci mámě a tátovi, ale také babičce a dědečkovi. Zatímco naše dětské sedačky vyrábíme, jsou vždy navrženy s ohledem na celou rodinu.

 

PATENTOVANÝ BEZPEČNOSTNÍ SYSTÉM HERO

S patentovaným bezpečnostním systémem HERO lze vaše dítě jednoduše a rychle připoutat. Unikátní bezpečnostní systém HERO spojuje ramenní vycpávky, ramenní popruhy a opěrku hlavy do jednoho celku a zabraňuje tak sklouznutí a kroucení postroje. To šetří čas a starosti při každodenní rutině a především zvyšuje bezpečnost na každé cestě.

1 ks
Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

REZERVUJTE SI TERMÍN KONZULTACE  

Aktuality
26. 05. 2023

Přijďte s námi 1.6.2023 oslavit otevření nové prodejny a Dětský den. Pro děti máme připraven skákací hrad, doprovodný program BESIP se soutěžemi o malé dárečky. Ani dospěláci nepřijdou zkrátka. Mohou zakoupit svým miláčkům vhodnou autosedačku se slevou 15% a popovídat si o bezpečném cestování dětí. I pro ně jsme si připravili zábavu - soutěž o autosedačku Klippan Wego, polštářek Sandini a Klippan sluneční clony. Těšíme se na vá v Havlíčkově Brodě.


15. 05. 2023

Naše webové stránky mají nový modernější vzhled a mnohem lépe se nyní zobrazují na mobilech. Snad se vám také líbí a pokud máte připomínku co ještě vylepšit - napište nám na náš e-mail: info@centrumautosedacek.cz nebo na messenger.


11. 04. 2023

Nabídku jsme rozšířili o 3 bezpečnostní doplňky do auta: zpětné zrcátko, držák tabletu a značku Dítě v autě.


Více aktualit