Maxi-Cosi Pebble Plus Nomad Brown

8798712120

Nový produkt

Autosedačka kategorie 0-13kg

Více informací

2 ks

3 807 Kč

-30%

5 439 Kč

Více informací

Použitelná od narození do 75 cm nebo 13 kg
Obsahuje Baby-Hugg vložku, která nabízí lepší usazení a komfortnější polohu pro novorozence
Můžete jej použít s 2wayFix základnou s bezpečnější ISOFIX instalací a velmi pohodlným click-and-go systémem

Uhlazený a jemný design autosedačky Maxi-Cosi Pebble pod sebou skrývá nejnovější technologické vychytávky, které poskytují vám a vašemu dítěti nepředstavitelné pohodlí, snadnost používání a bezpečí. Ať už jedete na krátký výlet po městě, či dlouhou prázdninovou cestu, bezpečnost a komfort vašeho dítěte je s Maxi-Cosi Pebble v dobrých rukách.

Autosedačka Maxi-Cosi Pebble je určena pro děti od narození do cca 12 měsíců (0 do 13kg, skupina 0+). Autosedačku lze upevnit do automobilu pomocí 3 bodového bezpečnostního pásu nebo systému IsoFix (je třeba dokoupit isofixovou základnu). Ve spojení se systémem IsoFix poskytuje vysokou míru ochrany a větší komfort pří instalaci autosedačky. Systém boční ochrany zvětšuje ochranu dítěte v případě bočního nárazu.

Maxi-Cosi Pebble je prostorná autosedačka dodávaná včetně výplně pro malé děti a výplně na hlavičku, která je ideální pro malá miminka. Jakmile začnou růst, lze obě výplně z autosedačky vyndat a zvětšit tak prostor pro větší dítě. Sluneční stříška je integrovaná v zadní části autosedačky a díky pružnému lemu na autosedačce ji lze vyndat běhěm několika málo vteřin. Stříška je vždy při ruce a neztratí se.

Výšku ramenních pásů a opěrky na hlavičku lze polohovat jedním pohybem ruky. Pro přenášení autosedačky Maxi-Cosi Pebble je určeno ergonomicky tvarované madlo. V případě potřeby lze do malého úložného prostoru v zadní části uložit drobnosti pro miminko. Potah autosedačky lze zcela odejmout a prát.

Autosedačka může být uchycena do automobilu pomocí 3 bodového bezpečnostího pásu, systému IsoFix v kombinací se základnou.


Váha: 4.1 kg
Skupina: 0-13 kg (Sk. 0+)