Recaro Kio Select Teal Green

Autosedačka kategorie 0-18 kg, i-Size 60-105 cm.

7 359,00 Kč
S DPH
Počet
Přidat na seznam přání
Skladem u dodavatele


Historie ceny     Historie ceny

Nejnižší cena za posledních 30 dní byla 7 359,00 Kč

60 – 105 CM | 3 MĚSÍCE – 4 ROKY | MAX. 18 KG (S novorozeneckou vložkou možné použití už od narození)

Použití autosedačky Kio i-Size je možné pouze spolu s novou Recaro Avan/Kio i-Size isofixovou základnou !!!

Systém 5-bodového pásu

Intuitivní a centrální nastavení pásů díky systému vedení pásů HERO podporuje bezpečné a jednoduché zajištění dítěte

Patentovaný systém pásů HERO

Celek, skládající se z ramenních vyplní, ramenních pásů a opěrky hlavy zabraňuje kroucení a sklouznutí pásů a ulehčuje bezpečné a jednoduché zajištění

Ergonomická pěna sedadla

Perfektně se přizpůsobí tvaru těla Vašeho dítěte a nabízí maximální pohodlí

Paměťová pěna v opěrce hlavy

Pohodlná pro dítě a také výrazně tlumící nárazy a otřesy

Skořepinová konstrukce pohlcující energii

V případě nárazu se energie směřuje do skořepinové konstrukce sedačky a tam se absorbuje

Čalounění bezpečnostních pásů

Zajistí snížení zahřívání v létě – nedochází tak k poškození citlivé dětské pokožky

Intuitívní obsluha

Všechny důležité funkce je možné ovládat intuitívně a pouze jednou rukou

Ergonomické provedení

Ploché bočnice umožňují rodičům správné vložení dítěte do autosedačky

Výškově nastavitelná opěrka hlavy s integrovaným vedením pásů

Poskytuje jednoduché, individuální přizpůsobení se rostoucímu dítěti a podporuje ergonomické sezení

Modulární systém

Se základnou Avan / Kio Base tvoří idální trojici výrobků : báze, skořepinová kojenecká autosedačka Avan a následná autosedačka Kio. To rodičům v rychlém rodinném životě ulehčuje jejích připevnění a díky indikátorům, které znázorňují správnou instalaci, zvyšuje bezpečnost. Báze i-Size Avan / Kio je možné používat s protisměrným zádržným systémem Kio až do asi 4 roků věku. Pro dlouhotrvající radost a mnoho krásných cest a výletů.

i-Size

Přeprava dětí proti směru jízdy, optimalizovaná ochrana při bočních nárazech a intuitívní instalace ISOFIX zajišťuje malým cestujícím na zadních sedadlech vozu maximální bezpečnost. Při orientaci proti směru jízdy se v případě čelní srážky síly nárazu rozloží po celém těle, a tím jsou chráněné citlivé oblasti hlavy a krku. Dětská sedačka splňuje nejnovější a nejvyšší bezpečnostní standardy podle normy UN R129

Cirkulace vzduchu

Čerstvý vzduch zajišťuje dobrou náladu. Proto inteligentní otvory na vnější konstrukci a také vložky ze síťoviny v potahu sedačky zabezpečují rovnoměrné proudění vzduchu.Víc komfortu a pohodlí už není možné. Ať jedete jen narychlo k babičce nebo na letní dovolenou s celou rodinou - takto zůstávají děti v dobré náladě. Nezáleží na tom, jak dlouho cesta trvá.

Pokročilá boční ochrana (ASP)

Integrované chrániče je možné na straně dveří rychle a lehce vyklopit. Při možném bočním nárazu absorbéry energie snižují síly, které by mohly působit na dítě. Kombinace dětské skořepiny, konstrukce autosedačky a bočních křídel poskytuje ochranu proti bočnímu nárazu trojnásobně. V každém autě.

Inteligentní zámek pásů

Jednoduché a bezpečné zajištění pásů díky inteligentnímu zámku pásů: při vyndavání dítěte se zámek pásů překlopí dopředu a také tam zůstane. Dítě tedy při vkládání do sedačky není posazené na zámek a rodiče mohou potomka bezpečně, pohodlně a s úspornou času připoutat v autosedačce

Nastavení polohování jednou rukou

Protisměrný zádržný systém Kio disponuje při orientaci vpřed i vzad podle směru jízdy třemi polohami. Poloha na ležení je velmi plochá a umožňuje malým objevitelům nejlepší přestávky na spaní nebo jen snění. Rodiče ocení především intuitivní a jednoduchou obsluhu jednou rukou. To ulehčí cestování všem.

Schválení: UN R129/03 (i-Size)

Vnější rozměry (Š / H / V): 44 / 46 / 59 – 65 cm

Váha: 7,8 kg

Bezpečný přítel na cestách.

Co může být krásnější, než venku s tátou sbírat ovoce a potom příjemně vklouznut do autosedačky? Díky promyšlenému systému otvorů v korpusu a vložkám ze síťoviny v potahu sedačky mají malí nezbedníci maximální komfort , který přináší optimální cirkulace vzduchu. Mamka a taťka si mohou také oddechnout, protože protisměrný zádržný systém Kio je bezpečně posazený v příslušné základně Avan / Kio Base na zadním sedadle. A nejlepší na tom je, že základnu Avan / Kio Base bylo dosud už možné používat I s kojeneckou skořepinovou sedačkou Avan.

00089035410050

Parametry

Barva
Select Teal Green

Mohlo by vás také zajímat

Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

REZERVUJTE SI TERMÍN KONZULTACE  

Aktuality
13. 08. 2023

Příběh Leonida, možná znáte z našich stránek. Nyní Leonid, spolu s dalšími rodiči, jejichž děti zemřely nebo byly těžce zraněny v autosedačkách, vytváří partnerství, aby s pomocí ANEC, organizace zastupující práva spotřebitelů, podali k EHK OSN kolektivní výzvu.


30. 07. 2023

Ve spolupráci s kolínskou dílnou Spirála pomoci Plus vyrábíme ochranné potahy na autosedačky, bederní pásky a nově i polstrování na bezpečnostní pás auta. Všechny doplňky jsou vyrobeny v České republice.


Více aktualit