Axkid Nextkid Shell Black

Axkid Nextkid je bezpečná, přizpůsobivá a pohodlná autosedačka pro větší pasažéry. Je navržena tak, aby rostla s vaším dítětem a hladce se vešla do vašeho auta.
Díky čtyřstupňovým rozšiřujícím se bočnicím, nastavitelné opěrce hlavy a měkkému prémiovému potahu, poskytuje maximální pohodlí a bezpečnost pro děti do 150 cm.

7 490,00 Kč
S DPH
Počet
Přidat na seznam přání
Skladem

Axkid Nextkid je bezpečná, přizpůsobivá a pohodlná autosedačka pro větší pasažéry. Je navržena tak, aby rostla s vaším dítětem a hladce se vešla do vašeho auta.
Díky čtyřstupňovým rozšiřujícím se bočnicím, nastavitelné opěrce hlavy a měkkému prémiovému potahu, poskytuje maximální pohodlí a bezpečnost pro děti do 150 cm.

 • Schválena podle předpisu R129 - a navržena pro rostoucí děti
 • Flexibilní a přizpůsobivá konstrukce s nezávislými bočnicemi pro snadné přizpůsobení se potřebám dítěte, další autosedačky nebo cestujících
 • Rychlá instalace: Bezpečný systém ISOFIX umožňuje rychlou instalaci
 • Systém Sleep Well: 4 polohy sklonu a flexibilní úhel sklonu zad pro dokonalé přizpůsobení vašemu dítěti a vašemu autu
 • Vysoké pohodlí: měkká prvotřídní textilie, ventilace v konstrukci autosedačky a textilie udržují vaše dítě v pohodlí a komfortu

Upozorňujeme, že ačkoli je autosedačka Axkid Nextkid schválena od výšky 100-150 cm, společnost Axkid doporučuje, aby vaše dítě zůstalo co nejdéle otočené proti směru jízdy. Nejlépe až do výšky 125 cm.

Dovolte nám, abychom vám o Axkid Nextkid řekli něco víc.

Navržena ve Švédsku a schválena podle nejnovějších bezpečnostních předpisů

Axkid Nextkid je navržena ve Švédsku s ohledem na bezpečnost jako nejvyšší prioritu. Kompaktní konstrukce zajišťuje možnost instalace tří sedaček vedle sebe, takže je ideální pro rodiny s více dětmi. Rozšiřitelná bočnice autosedačky navíc umožňují v případě potřeby získat další prostor pro dítě. Díky schválení podle předpisu R129 si můžete být jisti, že vaše dítě cestuje v jedné z nejbezpečnějších autosedaček na trhu.
Autosedačka Axkid Nextkid je navržena tak, aby rostla s vaším dítětem, a je schválena pro použití od 100 cm do 150 cm, což odpovídá přibližně věku 4 až 12 let. Pro optimální bezpečnost však vždy doporučujeme nechat dítě co nejdéle v poloze proti směru jízdy (do 125 cm), než přejde na poslední autosedačku.

Bezpečná a přizpůsobitelná vašemu dítěti a vašemu autu

Axkid Nextkid je dokonalou kombinací bezpečnosti a přizpůsobivosti. Její jedinečná konstrukce zahrnuje čtyřstupňové rozšiřující se bočnice, které poskytují další prostor a časem se přizpůsobí růstu vašeho dítěte. Délka vysokého opěradla a 8 poloh opěrky hlavy zajišťují dokonalé přizpůsobení vašemu dítěti bez ohledu na jeho věk nebo velikost. Opěrka hlavy a dvě bočnice jsou navíc na sobě nezávislé, takže je lze snadno přizpůsobit potřebám dítěte, přizpůsobit dalším cestujícím nebo autosedačkám v autě.
Kromě bezpečnostních prvků je autosedačka Nextkid také velmi dobře přizpůsobitelná vašemu vozu. Kompaktní konstrukce umožňuje umístění tří sedadel vedle sebe, což z něj činí ideální volbu pro rodiny na cestách. Díky flexibilnímu úhlu opěradla a přizpůsobivému tvaru se autosedačka perfektně hodí do jakéhokoli typu auta, čímž zajistí bezpečnost i pohodlí vašeho dítěte při každé cestě autem.

Vysoký komfort pro všechny jízdy autem

Axkid Nextkid je nejen jednou z nejbezpečnějších sedaček trhu, ale je také velmi pohodlný pro vaše dítě. Prémiová textilie použitá v podsedáku je měkká na dotek a ventilační detaily v textilii a konstrukci skořepiny zajišťují, že vaše dítě zůstane v pohodě a komfortu i během nejdelších jízd autem.
A konečně, pomocí systému Sleep Well můžete sedačku nastavit do ideálního úhlu, abyste zajistili optimální pohodlí pro vaše dítě, ať už si zdřímne, nebo si užívá jízdu.


Snadná, rychlá a bezpečná instalace - autosedačka a dítě

Instalace autosedačky Axkid Nextkid je díky systému ISOFIX neuvěřitelně jednoduchá. Tento systém zajišťuje rychlou a bezpečnou instalaci, kterou lze provést během několika sekund. Po instalaci zůstává autosedačka stabilní a bezpečná, což vám zajistí klid během každé jízdy autem. Ramena ISOFIX se navíc automaticky vyklopí, takže instalace je ještě snadnější.
Zajištění bezpečnosti vašeho dítěte je s autosedačkou Axkid Nextkid rychlé a snadné. Vedení pásů je navrženo tak, aby udržovalo bezpečnostní pásy ve správné poloze, což je důležité zejména pro bederní pás, aby byl správně umístěn na pánvi vašeho dítěte. Vodítko pásu, kterým je sedačka vybavena, také pomáhá vést bezpečnostní pás, čímž zabraňuje jeho sklouznutí z ramene nebo zaboření do krku, a zajišťuje tak maximální bezpečnost a pohodlí během každé cesty. S Axkid Nextkid si můžete být jisti, že vaše dítě bude na každé cestě v bezpečí a pohodlí.


Klíčové funkce

 • Rychlá a snadná instalace ISOFIX
 • Systém Sleep Well
 • Nastavitelná opěrka hlavy v 8 polohách
 • Rozšiřitelná boční křídla
 • Flexibilní úhel opěradla pro optimální přizpůsobení
 • Schváleno podle nejnovějšího předpisu R129
 • Vedení pásu pro bezpečné uchycení
 • Měkká prvotřídní textilie
 • Optimalizovaný design pro rostoucí děti

Axkid-logo

Švédská značka, vyvinutá ve spolupráci s automobilovým průmyslem země. Společnost byla založena roku 2009. U jejího zrodu stáli Tony Qvist a Tony Broberg, oba s předchozími pracovními zkušenostmi v oblasti dětské bezpečnosti a především mezi dětskými autosedačkami různých společností. Ve výsledku nashromáždili znalosti a informace z mnohaletého testování v poloze proti směru jízdy. Na základě tohoto podkladu byly vyvinuty autosedačky Axkid, navazující na hlavní švédskou filozofii o dětské bezpečnosti, představenou v 60. letech minulého století.

27060123
4 ks

Axkid Nextkid - návod

Axkid Nextkid - návod

pdf

Mohlo by vás také zajímat

Komentáře (1)
Známka

REZERVUJTE SI TERMÍN KONZULTACE  

Aktuality
11. 07. 2024

Akce 30% na modely značky Klippan. Akce platí do vyprodání zásob.


07. 06. 2024

Začíná období dovolených a Centrum autosedaček ve spolupráci se značkou AXKID si pro vás připravilo jedinečnou akci. Na protisměrné modely AXKID One 2, AXKID Minikid 4 a AXKID Movekid najdete největší slevu, která tu kdy byla a opakovat se nebude. Sleva 20% na všechny dostupné barevné varianty. Platí do vyprodání zásob.


Letecký den s BESIP
15. 05. 2024

1.5.2024 jsme se účastnili ve spolupráci se značkou BESIP na leteckém dni v Náměstí nad Oslavou. Děkujeme


04. 04. 2024

5.-7.4.2024 Vás zveme na veletrh For Kids, kde se na Vás budeme těšit v Hale 2 - C 25


06. 03. 2024

Rádi bychom vás přivítali v nové pobočce, v Hradci Králové, kterou pro vás budeme otevírat 12.3.2024! Velmi se těšíme na vaši návštěvu, kterou si již nyní můžete rezervovat u nás na webu.


Více aktualit