BRITAX Autosedačka Dualfix M Plus, Midnight Grey Midnight Grey

8 490,00 Kč
S DPH
Počet
Přidat na seznam přání
Skladem u dodavatele

Jen vy si rozhodněte, zda vaše dítě bude cestovat čelem dopředu nebo dozadu. Model DUALFIX M PLUS je otočný o celých 360 stupňů, takže vám na cestách poskytne maximální flexibilitu a zároveň usnadní usazování, připoutávání a vyndávání dítěte z/do auta.

Pohodlné otáčení
Stisknutím tlačítka otočíte autosedačku DUALFIX M PLUS směrem k otevřeným dveřím vozidla, což vám usnadní usazení dítěte do autosedačky a jeho zajištění bezpečnostním pásem. Poté sedačku otočte zpět do požadované polohy, zelený ukazatel indikuje správě nastavenou polohu.

Změna orientace otočením
DUALFIX M PLUS je vždy otočena správným směrem. Sedačku můžete použít až do 20 kg váhy dítěte. Jakmile je dítě dostatečně velké, můžete stisknutím tlačítka autosedačku otočit po směru jízdy. Díky krátké ochraně proti rotaci je zajištěn větší prostor pro nohy a tím více pohodlí.

Pro maximální komfort
Ať už chce vaše dítě poznávat svět nebo si naopak po cestě zdřímnout, model DUALFIX M PLUS přináší vám i jemu pohodlí a flexibilitu. Více poloh naklonění se postará o pohodlí vašeho dítěte po celou cestu.

Klíčové vlastnosti DUALFIX M PLUS
Rotace o 360 stupňů
• Díky 360 stupňové rotaci je jednoduché otočit autosedačku z polohy proti směru jízdy do polohy po směru jízdy a obráceně, aniž by bylo nutné jí znova do auta instalovat. Navíc lze autosedačku snadno otočit k otevřeným dveřím auta a tím se ulehčí manipulaci při usazovaní dítěte do autosedačky a následné vyndávání dítěte z auta.

Nové konektory ISOFIX
DUALFIX M PLUS je vybavena novými konektory ISOFIX. Konektory lze ovládat nezávisle na sobě a díky tomu je instalace autosedačky ještě snadnější.

Prodloužena pozice proti směru jízdy
Autosedačky s instalací proti směru jízdy nabízejí nejvyšší ochranu v případě čelního nárazu, což je nejčastější typ nehod na vozovkách. V případě čelního nárazu v autosedačce orientované proti směru jízdy směřuje síla nárazu do zadní části sedačky, zatímco zbývající energie je rovnoměrně rozptýlená mezi hlavu, krk a horní část těla.
Cestuje-li dítě v autosedačce po směru jízdy, je energie vzniklá při nárazu přenášena nerovnoměrně napříč konstrukcí autosedačky a zádržným systémem, což může vést k tomu, že na tělo dítěte bude působit větší množství energie.
Doporučujeme používat orientaci proti směru jízdy co nejdéle.


Polohovatelná do více poloh
Pohodlí vašeho dítěte je nutnost. Právě proto byla autosedačka navržena, tak aby se dalo nastavit hned několik poloh, a to po i proti směru jízdy, které jednoduše zajistí vašemu dítěti bezproblémovou jízdu.

Hluboké ochranné bočnice
Měkké, polstrované bočnice tvoří ochrannou vrstvu, která pohlcuje sílu bočního nárazu a snižuje tak riziko zranění dítěte.

Snadno nastavitelná opěrka hlavy
Polstrovaná opěrka hlavy a popruhy jsou snadno nastavitelné jednou rukou a přizpůsobí se tak vašemu rostoucímu dítěti. Než dítě připoutáte, ujistěte se, že opěrka hlavy je ve správné pozici – těsně nad rameny dítěte.

5bodový bezpečnostní pás
Věříme, že 5 bodový bezpečnostní pás je nejbezpečnější způsob připoutání dítěte v autosedačce, protože zajistí naprostou ochranu a stabilitu dítěte. V případě nehody bezpečnostní pás rozloží sílu do 5 bodů, dva na ramenou, dva na kyčlích a jeden na sponě mezi nohama. Pomáhá tak chránit vaše dítě před nárazem z jakékoliv strany.

Kvalitní polstrování pásů
Pásy se snadno přizpůsobí hrudi dítěte. Pomáhají omezit pohyb dítěte při nárazu a v kombinaci s 5bodovým bezpečnostním pásem poskytují ještě větší ochranu.

Snadno odnímatelný potah
Během cesty se může stát cokoliv. Pití se může vylít, nebo se dítěti z pohybu auta může udělat nevolno. Právě proto Britax navrhl potah na autosedačku, který je pratelný a snadno odnímatelný bez nutnosti odstraňovat popruhy, abyste problém mohli rychle vyřešit a pokračovat v cestě.

Výškově nastavitelná opěrná noha
Opěrná noha poskytuje dodatečnou stabilitu autosedačky pomoci opření o podlahu auta. Minimalizuje pohyb a otáčení a také snižuje sílu pohybu v před, která působí na dítě v případě nárazu. Pro bezpečnou instalaci je noha výškově nastavitelná. Intuitivní indikátor informuje, kdy je opěrná noha pevně umístěna na podlaze vašeho vozidla.

Technické vlastnosti
Orientovaná ve směru jízdy 76–105 cm
Orientovaná proti směru jízdy 61–105 cm

Rozměry
V 59,5 x Š 73 x H 65 cm

Váha
12.5 kg

Instalace
Schválení: i-Size (R129)

BRITAX
BRR022845-Midnight Grey
Komentáře (0)

REZERVUJTE SI TERMÍN KONZULTACE  

Aktuality
11. 07. 2024

Akce 30% na modely značky Klippan. Akce platí do vyprodání zásob.


07. 06. 2024

Začíná období dovolených a Centrum autosedaček ve spolupráci se značkou AXKID si pro vás připravilo jedinečnou akci. Na protisměrné modely AXKID One 2, AXKID Minikid 4 a AXKID Movekid najdete největší slevu, která tu kdy byla a opakovat se nebude. Sleva 20% na všechny dostupné barevné varianty. Platí do vyprodání zásob.


Letecký den s BESIP
15. 05. 2024

1.5.2024 jsme se účastnili ve spolupráci se značkou BESIP na leteckém dni v Náměstí nad Oslavou. Děkujeme


04. 04. 2024

5.-7.4.2024 Vás zveme na veletrh For Kids, kde se na Vás budeme těšit v Hale 2 - C 25


06. 03. 2024

Rádi bychom vás přivítali v nové pobočce, v Hradci Králové, kterou pro vás budeme otevírat 12.3.2024! Velmi se těšíme na vaši návštěvu, kterou si již nyní můžete rezervovat u nás na webu.


Více aktualit