Axkid Movekid Tar

Protisměná autosedačka schválená podle nejnovějšího předpisu R129, testovaná Plus testem a umožňující jízdu proti směru jízdy až do 7 let (125 cm a 36 kg). Sedačka má velmi kompaktní rozměry a nabízí obrovský prostor pro nohy. 

11 990,00 Kč
S DPH
Počet
Přidat na seznam přání
Skladem

Axkid Movekid umožňuje skutečné prodloužení jízdy proti směru jízdy až do 7 let věku dítěte. Díky vylepšené bezpečnosti, funkčnosti a pohodlí bude mít vaše dítě nejvyšší bezpečnost až do výšky 125 cm a hmotnosti 36 kg.

 • Použití: až do 7 let
 • Schválená délka: 61-125 cm
 • Schválená hmotnost: do 36 kg
 • Schváleno podle R129
 • Schváleno Plus testem
 • Instalace s připevněním bezpečnostním pásem
 • Vnitřní pětibodový bezpečnostní pás
 • Snímatelný potah - lze prát v pračce na 30 stupňů
 • Kompatibilní s velkými i malými vozidly
 • Odnímatelná vložka pro děti ve výšce 61-105 cm
 • Součástí balení jsou poutací pásy

Proti směru jízdy co nejdéle - jedna z nejoblíbenějších a nejoceňovanějších autosedaček na světě s prodlouženou polohou proti směru jízdy má nyní o cca 10 cm (!!) delší záda a inovativní funkce.

Maximalizovaný a jedinečný rozsah - schválená podle nejnovějšího předpisu R129, testovaná ve verzi Plus a umožňující jízdu proti směru jízdy až do 7 let (125 cm a 36 kg).

Nastavitelná opěrka hlavy - opěrku hlavy lze snadno manuálně nastavit do 13 výškových poloh, aby její pozice optimálně vyhověla postupnému růstu dětí.

Instalace za 60 s - Axkid Movekid je navržena se systémem snadné instalace, který rodičům zjednodušuje proces. 
Movekid nabízí šestikrokový postup instalace s průvodcem, který zajišťuje správné a bezpečné nastavení.

Až 30 cm prostor pro nohy - Díky kompaktnímu, ale přesto prostornému designu se autosedačka Movekid vejde i do těch nejmenších aut, a přesto poskytne vašemu dítěti dostatek prostoru pro nohy.


Movekid - Prodlužuje dobu jízdy proti směru jízdy

Movekid je bezpečná a prostorná autosedačka s rozsáhlými inteligentními funkcemi. Sedačka Movekid je navržena s ohledem na švédské bezpečnostní myšlení a umožňuje skutečné prodloužení jízdy proti směru jízdy až do 125 cm a 36 kg. Pro maximální bezpečnost prošla autosedačka Axkid Movekid nejpřísnějším crash testem na světě - švédským testem Plus.

Velikostní a hmotnostní limity pro autosedačky instalované proti směru jízdy

Je prokázáno, že autosedačky orientované proti směru jízdy jsou až pětkrát bezpečnější než autosedačky orientované po směru jízdy.
Proto došlo u autosedačky Movekid ke zvětšení délky zádové části o přibližně 10 cm (!!) oproti jejímu předchůdci Axkid Move. Tento obrovský nárůst délky zad spolu s váhovým limitem působivých 36 kg umožňuje vašemu dítěti cestovat proti směru jízdy co nejdéle.

Až 30 cm prostoru pro nohy vašeho dítěte


Kompaktní konstrukce autosedačky Axkid Movekid nabízí vašemu dítěti velkorysý prostor pro nohy a zároveň flexibilitu při instalaci i do těch nejmenších aut. V závislosti na možnostech instalace může autosedačka Axkid Movekid poskytnout vašemu dítěti až 30 cm prostoru pro nohy navíc.
Autosedačku Movekid lze v autě nainstalovat do libovolné polohy bez závislosti na konektorech ISOFIX. Konstrukce umožňuje instalovat tři autosedačky na zadní sedadlo nebo mít jednu také na předním sedadle - to vám dává flexibilitu pro potřeby vaší rodiny.

Flexibilní a přizpůsobivá vašemu dítěti a vašim potřebám

Axkid Movekid nabízí 13 pevných poloh opěrky hlavy, které lze snadno nastavit pohybem jedné ruky.
Konstrukce opěrky hlavy je také aktualizována do tvaru písmene V a vyvinuta s technologií pohlcování síly, která poskytuje vašemu dítěti tu nejlepší ochranu v případě nárazu. Konstrukce opěrky hlavy ve tvaru V také usnadňuje dítěti výhled z okna.

Snadná instalace

Více než 60 % všech autosedaček je do určité míry instalováno nesprávně, což představuje vysoké riziko pro bezpečnost. Proto vždy vybírejte autosedačku se snadnou instalací - stejně jako Axkid Movekid. Díky jedinečnému průvodci instalací v 6 krocích, s jedinou sponou pásu a manuálním spodním popruhům, díky nimž je složitá instalace sedaček pouhou vzpomínkou. Vizuální návod pro instalaci autosedačky a dítěte najdete na autosedačce pro snadný přístup a orientaci.
Pro ještě větší usnadnění instalace vás aplikace BILT podpoří snadným interaktivním 3D průvodcem instalací krok za krokem, a to jak pro instalaci autosedačky, tak pro instalaci dítěte.
Po projití jednotlivých kroků a vizuálního a interaktivního průvodce můžeme zaručit rychlou a bezpečnou instalaci přibližně za 60 sekund.

Bezpečná a pohodlná autosedačka pro všechny věkové kategorie

Nedělejte kompromisy v oblasti pohodlí při cestování s vaším dítětem. Konstrukce autosedačky je aktualizována na pohodlnější a ergonomičtější polohu pro sezení a spaní. Autosedačka Axkid Movekid má dvě polohy náklonu pro zajištění nejpohodlnější polohy v autě. Naklápění autosedačky závisí také na konstrukci sedadla vašeho vozidla. Pokud tedy potřebujete větší sklon, můžete vždy přidat klín Axkid pro nastavení úhlu. Vhodná pro autosedačky Axkid Movekid i Axkid Minikid 4.
Podpěrný polštář pro batolata Axkid Movekid poskytne i těm nejmenším dětem pohodlnou a bezpečnou polohu. Nový design polštářku je z pohodlné paměťové pěny a také ze síťoviny v zadní části pro cirkulaci vzduchu. Přídavnou vložku doporučujeme používat, když je dítě vysoké 61-105 cm.

Přední světový bezpečnostní systém ze Švédska

Axkid Movekid je vybaven prémiovým popruhem a bezpečnostním systémem od švédského poskytovatele technologií Holmbergs®. Každá součást, od spony až po pásy, je testována nad rámec předpisů, aby byla zajištěna vynikající kvalita a výkon.

22170016
5 ks

Mohlo by vás také zajímat

Komentáře (1)
Známka

REZERVUJTE SI TERMÍN KONZULTACE  

Aktuality
11. 07. 2024

Akce 30% na modely značky Klippan. Akce platí do vyprodání zásob.


07. 06. 2024

Začíná období dovolených a Centrum autosedaček ve spolupráci se značkou AXKID si pro vás připravilo jedinečnou akci. Na protisměrné modely AXKID One 2, AXKID Minikid 4 a AXKID Movekid najdete největší slevu, která tu kdy byla a opakovat se nebude. Sleva 20% na všechny dostupné barevné varianty. Platí do vyprodání zásob.


Letecký den s BESIP
15. 05. 2024

1.5.2024 jsme se účastnili ve spolupráci se značkou BESIP na leteckém dni v Náměstí nad Oslavou. Děkujeme


04. 04. 2024

5.-7.4.2024 Vás zveme na veletrh For Kids, kde se na Vás budeme těšit v Hale 2 - C 25


06. 03. 2024

Rádi bychom vás přivítali v nové pobočce, v Hradci Králové, kterou pro vás budeme otevírat 12.3.2024! Velmi se těšíme na vaši návštěvu, kterou si již nyní můžete rezervovat u nás na webu.


Více aktualit