Joie i-Base Encore

ISOfix báze i-Gemm 2, i-Snug, i-Level, i-Harbour a korbičkou Hush R129

4 899,00 Kč
S DPH
Počet
Přidat na seznam přání
Na dotaz - OVĚŘTE SI PROSÍME DOSTUPNOST!!!


Historie ceny     Historie ceny

Nejnižší cena za posledních 30 dní byla 4 899,00 Kč

Značka Joie pochází z Anglie. Byla založena v roce 2011. V tuto chvíli patří mezi nejprodávanější značky ve Velké Británii a nabízí své produkty ve více než 70 zemích světa. I přes krátkou dobu její působnosti na světovém trhu se podařilo jejím produktům získat řadu uznávaných ocenění, například za bezpečnost, praktičnost a design.

základna i-Base Encore
Úžasná základna nabízející unikátní kompatibilitu s autosedačkami i-Gemm 2, i-Snug, i-Level, i-Harbour a Hush R129. Díky této kompatibilitě máte možnost širokého výběru velmi kvalitních autosedaček, které umožní bezpečné cestování vašich dětí od narození až do přibližně 4 let. Základna je navíc vybavena otočnou funkcí, čímž vám usnadní usazování vašeho potomka.

klíčové vlastnosti:
•otočná ISOfixová základna schválená dle ECE R129/03 (i-Size)
•kompatibilní s autosedačkami i-Gemm 2, i-Snug, i-Level, i-Harbour a korbičkou Hush R129
•nabízí možnost otáčení o 360° ovládané jednou rukou, pro snazší nastupování a vystupování dítěte
•rychlá, snadná a hlavně bezpečná instalace pomocí ISOfixu
•ISOfixové konektory lze nastavit do 10 různých pozic a tím je přizpůsobit vašemu vozidlu
•velmi dobře viditelné barevné indikátory potvrzují správnost instalace
•nastavitelná opěrná noha je vybavena deformační zónou pohlcující energii nárazu
•rychlé vyjmutí autosedačky z báze jedním tlačítkem pro snadný přenos mezi vozidly používání v několika vozidlech
•čelní vzpěra stabilizuje základnu na sedadle a nabízí nadprůměrné místo na nohy pro rostoucí děti

specifikace:
•schváleno dle: ECE R129/03 (i-Size)
•rozměry: d 65 cm x š 58 cm x v 51.5-57 cm
•hmotnost: 7,1 kg

Joie
3141.003
2023-06-20

Specifické reference

ean13
5056080612485
Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

REZERVUJTE SI TERMÍN KONZULTACE  

Aktuality
26. 05. 2023

Přijďte s námi 1.6.2023 oslavit otevření nové prodejny a Dětský den. Pro děti máme připraven skákací hrad, doprovodný program BESIP se soutěžemi o malé dárečky. Ani dospěláci nepřijdou zkrátka. Mohou zakoupit svým miláčkům vhodnou autosedačku se slevou 15% a popovídat si o bezpečném cestování dětí. I pro ně jsme si připravili zábavu - soutěž o autosedačku Klippan Wego, polštářek Sandini a Klippan sluneční clony. Těšíme se na vás v Havlíčkově Brodě.


15. 05. 2023

Naše webové stránky mají nový modernější vzhled a mnohem lépe se nyní zobrazují na mobilech. Snad se vám také líbí a pokud máte připomínku co ještě vylepšit - napište nám na náš e-mail: info@centrumautosedacek.cz nebo na messenger.


11. 04. 2023

Nabídku jsme rozšířili o 3 bezpečnostní doplňky do auta: zpětné zrcátko, držák tabletu a značku Dítě v autě.


Více aktualit