• ZÁRUKA 10 LET
  • Program výměny po nehodě

Avionaut Dock 2 - základna

Základna je vhodná pro Avionaut Pixel Pro 2.0 C, Avionaut Cosmo a Avionaut Cosmo 2.0.

2 990,00 Kč
S DPH
Počet
Přidat na seznam přání
Skladem u dodavatele

Se základnou Dock 2 se nemusíte bát, že dítě necestuje v dobře připevněné dětské sedačce. Základnu jednoduše nacvaknete na isofixové úchyty v autě a podepřete opěrnou nohou. Díky systému Click 'n' Drive nebude pro vás montáž autosedačky další výzvou.
Základna je vhodná pro vajíčka Avionaut Pixel PRO 2.0 C, Avionaut Cosmo a Avionaut Cosmo 2.0., nelze ji použít na pokračovací typy autosedaček Avionaut. V případě požadavku na kompatibilitu s pokračovacími typy autosedaček je nutno zvolit základnu Avionaut Isofix IQ 2.0 C. 

Charakteristika základny Avionaut Dock 2:

  • pasuje do naprosté většiny modelů aut, nutností jsou isofixové úchyty v autě

  • snadná instalace v jednom kroku

  • základna je určena autosedačkám Pixel PRO 2.0 C, Cosmo a Cosmo 2.0

ZAREGISTRUJTE SI PRODUKT A ZÍSKEJTE PRODLOUŽENOU ZÁRUKU:

AVIONAUT NABÍZÍ PROGRAM VÝMĚNY AUTOSEDAČKY PO NEHODĚ

Dobré rozhodnutí je snadné 

Základna ISOFIX Dock 2 vám dává jistotu, že je autosedačka správně namontována. Díky ergonomickému designu je instalace snadná, intuitivní a bezpečná. Stabilizuje autosedačku na sedadle a zabraňuje jejímu pohybu během jízdy nebo při náhlých manévrech. Podstavec je vybaven speciální opěrnou nohou, která celou soupravu dále znehybňuje.

1

Díky základně Dock 2 je montáž sedačky rychlejší a jednodušší a pečovatelé mají jistotu, že vše bylo provedeno správně.

2

Stabilizuje autosedačku na sedadle auta, zabraňuje jejímu pohybu a zvyšuje pohodlí vašeho dítěte při cestování.

3

Vyniká univerzálním designem, který se hodí pro většinu automobilů.

Bezpečné cestování v jednom kroku

Z hlediska bezpečnosti nejsou mezi autosedačkou připoutanou pásem a autosedačkou připevněnou pomocí základny ISOFIX žádné významné rozdíly. Klíčem k úspěchu je však správná instalace - a u modelů s popruhy je mnohem snazší udělat chybu, zejména v každodenním spěchu nebo u prvního batolete, kdy ještě chybí praxe. Proto jsme vytvořili základnu Dock 2. Jedná se o univerzální konstrukci pro autosedačky kategorie 0-13 kg: Avionaut Pixel Pro 2.0 C a Avionaut Cosmo, která umožňuje jejich rychlou, snadnou a správnou montáž. Základna se připevní k připevňovacím úchytům ISOFIX ve vozidle a poté se na ni umístí dětská autosedačka. A je to: můžete si být jisti, že instalace byla provedena správně a vaše dítě cestuje bezpečně.


Autosedačky pro děti Avionaut jsme vytvořili při spolupráci s projektanty a konstruktéry se zkušenostmi v leteckém odvětví. Našim cílem bylo vytvořit zcela bezpečné a pohodlné autosedačky pro děti. Produkty Avionaut jsou ergonomické a rostou spolu s dítětem, aby se nejlépe přizpůsobily požadavkům a potřebám dítěte. Proč jsme si jisti kvalitou našich autosedaček? Neboť všechny jsou vyráběny v Evropě, kde máme úplno u kontrolu nad jejich výrobou a použitými materiály.

04527 AV-169/BASE DOCK

Avionaut základna - seznam aut

Avionaut základna - seznam aut

pdf

Mohlo by vás také zajímat

Komentáře (0)

REZERVUJTE SI TERMÍN KONZULTACE  

Aktuality
11. 07. 2024

Akce 30% na modely značky Klippan. Akce platí do vyprodání zásob.


07. 06. 2024

Začíná období dovolených a Centrum autosedaček ve spolupráci se značkou AXKID si pro vás připravilo jedinečnou akci. Na protisměrné modely AXKID One 2, AXKID Minikid 4 a AXKID Movekid najdete největší slevu, která tu kdy byla a opakovat se nebude. Sleva 20% na všechny dostupné barevné varianty. Platí do vyprodání zásob.


Letecký den s BESIP
15. 05. 2024

1.5.2024 jsme se účastnili ve spolupráci se značkou BESIP na leteckém dni v Náměstí nad Oslavou. Děkujeme


04. 04. 2024

5.-7.4.2024 Vás zveme na veletrh For Kids, kde se na Vás budeme těšit v Hale 2 - C 25


06. 03. 2024

Rádi bychom vás přivítali v nové pobočce, v Hradci Králové, kterou pro vás budeme otevírat 12.3.2024! Velmi se těšíme na vaši návštěvu, kterou si již nyní můžete rezervovat u nás na webu.


Více aktualit