Jak oblékat děti do autosedačky

Jak oblékat děti do autosedačky

Nezapomínejte na jedno z pravidel bezpečného cestování - bundy, kombinézy a jiné "naducané" oblečení do autosedačky nepatří ! Vnitřní pásy sedačky, díky teplému oblečení, nedotáhnete na tělo a jejich bezpečnostní funkce pak neplní svůj účel.

To samé platí i u autosedaček, kdy svého miláčka připevňujete jen 3bodovým pásem auta.

Oblékejte děti do sedaček co nejméně. Po správném připoutání je přikryjte dekou nebo bundou, kterou jste z nich před připoutáním svlékli.
Až se auto vyhřeje, pak jednoduše deku nebo bundu stáhnete.

Autosedačku můžete doplnit o merino vložku, která krásně bude vašeho miláčka prohřívat zespodu. Merino má celoroční využití, je totiž přírodním termostatem.


V tomto videu je perfektně vidět, jaký je rozdíl v utažení pásů přes bundu :-(


Takto připoutané dítě - tak to je hodně špatně! - na první pohled vidíte, že takhle to být v žádném případě nemá!!!! V případě nehody nebo prudkého brzdění vyletí horní část těla dítěte z pásů - nemají žádnou šanci ho udržet :-(

Tady je použita bunda obráceně - super řešení


POZOR!!!

Dospělý pasažéři by měli dodržovat stejné pravidlo a nejezdit v bundě. Pokud si zapínají pás přes bundu, pak není pás upevněn bezpečně a i pohyblivost volantu může být v tomto případě omezena.

REZERVUJTE SI TERMÍN KONZULTACE  

Aktuality
07. 06. 2024

Začíná období dovolených a Centrum autosedaček ve spolupráci se značkou AXKID si pro vás připravilo jedinečnou akci. Na protisměrné modely AXKID One 2, AXKID Minikid 4 a AXKID Movekid najdete největší slevu, která tu kdy byla a opakovat se nebude. Sleva 20% na všechny dostupné barevné varianty. Platí do vyprodání zásob.


Letecký den s BESIP
15. 05. 2024

1.5.2024 jsme se účastnili ve spolupráci se značkou BESIP na leteckém dni v Náměstí nad Oslavou. Děkujeme


04. 04. 2024

5.-7.4.2024 Vás zveme na veletrh For Kids, kde se na Vás budeme těšit v Hale 2 - C 25


06. 03. 2024

Rádi bychom vás přivítali v nové pobočce, v Hradci Králové, kterou pro vás budeme otevírat 12.3.2024! Velmi se těšíme na vaši návštěvu, kterou si již nyní můžete rezervovat u nás na webu.


01. 01. 2024

Přejeme všem bezpečný nový rok 2024.


Více aktualit