Nenechávejte dítě v autě samotné

Nenechávejte dítě v autě samotné

Teploty v autě odstaveném na slunci po hodině přesáhnou 50 stupňů, v extrémních případech se mohou vyšplhat i na 70 stupňů. Tato teplota už je pro děti životu nebezpečná. Nepomohou ani pootevřená okna.

Malé dítě může v takovém teple zkolabovat již po několika minutách !!! NIKDY nenechávejte dítě v autě samotné - ani "na chvilku, než něco zařídím".

Nikdy nevíte co se může stát, neriskujte život svého dítěte. To platí nejen pro  teplé dny, ale je to pravidlem každodenního bezpečného cestování. Malý tip: Autosedačku v letním počasí přikrývejte prostěradlem, ručníkem... nebo obyčejnou tenkou izotermickou fólií - autosedačka nebude tolik rozpálená a zároveň ji tak chráníte před poškozením.
Autosedačka zakrytá ochrannou fólií, která zabrání rozpálení autosedačky

REZERVUJTE SI TERMÍN KONZULTACE  

Aktuality
26. 05. 2023

Přijďte s námi 1.6.2023 oslavit otevření nové prodejny a Dětský den. Pro děti máme připraven skákací hrad, doprovodný program BESIP se soutěžemi o malé dárečky. Ani dospěláci nepřijdou zkrátka. Mohou zakoupit svým miláčkům vhodnou autosedačku se slevou 15% a popovídat si o bezpečném cestování dětí. I pro ně jsme si připravili zábavu - soutěž o autosedačku Klippan Wego, polštářek Sandini a Klippan sluneční clony. Těšíme se na vás v Havlíčkově Brodě.


15. 05. 2023

Naše webové stránky mají nový modernější vzhled a mnohem lépe se nyní zobrazují na mobilech. Snad se vám také líbí a pokud máte připomínku co ještě vylepšit - napište nám na náš e-mail: info@centrumautosedacek.cz nebo na messenger.


11. 04. 2023

Nabídku jsme rozšířili o 3 bezpečnostní doplňky do auta: zpětné zrcátko, držák tabletu a značku Dítě v autě.


Více aktualit