Bára Tlučhořová

Moderátorka v rádiu Kiss - přesněji  v Ranním Kissu od 5:30 do 9:00 hodin. Jak o sobě píše Bára: "Dá se říct, že můj život je moje práce, která mě maximálně naplňuje. Moderování je vlastně poslání."

Přesně tak to máme také: naše práce nás maximálně naplňuje a chránit bezpečí těch nejmenších je naše poslání. 

Báře jsme pro její dvojčátka vybrali autosedačky (vajíčka) Nuna Pipa Next, které jsou pro rychlou manipulaci doplněny isofixovými otočnými základnami Nuna Next Base.

Tyto autosedačky jsou lehoučké a to při nosení dvou sedaček rodiče určitě ocení :-) Instalace v autě je jednoduchá a rychlá. Vajíčka jsou dostatečně velká, aby vydržela tak dlouho, dokud nebudou děti "zralé" na pokračovací autosedačku.

Bára se stala další známou osobností, která spolu s námi bude šířit osvětu v bezpečném cestování dětí.

Aneta Krejčíková

Česká herečka, maminka dvou malých dětí.

Její děti jezdí v těch nejbezpečnějších autosedačkách. Dcerka v Axkid One a syn pak vyzkoušel Klippan Maxi...

   

REZERVUJTE SI TERMÍN KONZULTACE  

Aktuality
08. 06. 2023

Tato akce je dárkem pro všechny, kteří se rozhodnou zakoupit pro své dítě bezpečnou protisměrnou autosedačku. Každý zákazník, který u nás zakoupí protisměrnou autosedačku – vajíčko, čistou protisměrku, otočku nebo obousměrku v ceně nad Kč 10.000,- dostane k nákupu sadu bezpečnostních doplňků v ceně Kč 1.990,-, ZDARMA. Sada bezpečnostních doplňků obsahuje: zpětné zrcátko CA, chránič sedadla Klippan, sluneční clony Klippan, značku Dítě v autě CA. Akce platí od 10.6.2023 do 16.7.2023.


26. 05. 2023

Přijďte s námi 1.6.2023 oslavit otevření nové prodejny a Dětský den. Pro děti máme připraven skákací hrad, doprovodný program BESIP se soutěžemi o malé dárečky. Ani dospěláci nepřijdou zkrátka. Mohou zakoupit svým miláčkům vhodnou autosedačku se slevou 15% a popovídat si o bezpečném cestování dětí. I pro ně jsme si připravili zábavu - soutěž o autosedačku Klippan Wego, polštářek Sandini a Klippan sluneční clony. Těšíme se na vás v Havlíčkově Brodě.


15. 05. 2023

Naše webové stránky mají nový modernější vzhled a mnohem lépe se nyní zobrazují na mobilech. Snad se vám také líbí a pokud máte připomínku co ještě vylepšit - napište nám na náš e-mail: info@centrumautosedacek.cz nebo na messenger.


11. 04. 2023

Nabídku jsme rozšířili o 3 bezpečnostní doplňky do auta: zpětné zrcátko, držák tabletu a značku Dítě v autě.


Více aktualit