Oficiální vyjádření jednatele Centra autosedaček

Bohužel žijeme v době, kdy každý může veřejně šířit lživé informace pomocí sociálních sítí.
Právě po sociálních sítích kolují nepravdy týkající se Centra autosedaček i mé osoby, tak bych rád vše uvedl na pravou míru.

Popíšu zde svými slovy, jak se vše opravdu stalo:

Centrum autosedaček jsem založil já, Karel Sekereš, s Andrzejem Kwapinskim, který již měl síť obchodů v Polsku. Vzhledem k tomu, že já mám i velkoobchod, tak jsem potřeboval někoho, kdo mi s maloobchodem pomůže. Oslovil jsem více lidí a chtěl jsem někoho koho znám a mohu mu důvěřovat. Bohužel, všichni měli práci, ve které byli spokojení. Mezi oslovenými byl i můj bývalý kolega Mirek Čos, který mi také řekl, že je ve své práci spokojený, ale že se mám zeptat jeho bratra. Tehdy jsem poprvé viděl Radka Čose a dohodl se s ním, že ke mně nastoupí. Tohoto rozhodnutí zpětně upřímně lituji. Přivedl jsem ho do tohoto oboru, ve kterém já pracuji již přes 20 let. Spolu s kolegou Martinem Schulzem, jsem jej vše naučil. On se „našel“ v komunikaci na FB, kde je velice aktivní i soukromě. Odpovědi na všetečné otázky ohledně autosedaček, jsem mu hlavně na začátku diktoval a tím z něho udělal "velkého odborníka". Dodnes v některých jeho odpovědích poznávám svá slova a své zkušenosti. Je pravda, že pro CA udělal i kus práce, ale za to měl odpovídající mzdu a další benefity. Pracoval u nás 2,5 roku, když jsem se rozhodl, že zruším jeho pozici ředitele společnosti, jelikož jeho „nadřazené chování“ nedělalo dobrou atmosféru ve společnosti. Chtěl jsem, aby stejně jako ostatní kolegové chodil pravidelně na některou z našich poboček obsluhovat zákazníky. To však odmítl se slovy, že bez vedoucího to je komunismus. Já si však myslím přesný opak.
Poté co pan Radek Čos odešel, kontaktoval mě, zda v případě, že si otevře vlastní obchod, můžeme být obchodními partnery a budu mu dodávat autosedačky Axkid a Klippan, které dovážím. Odpověděl jsem mu, že ano, ale musí být v dostatečné vzdálenosti od prodejen CA.
Později se mi ale donesla spousta informací: například, že všude říkal, že CA je jeho (což i potvrzuje toto jeho vyjádření, na které teď reaguji) a hlavně chtěl vzít CA některé spolupráce.
Z těchto důvodů jsem se poté rozhodl, že s ním již spolupracovat nebudu, protože to podle všech těch zjištěných informací, byl vlastně nedůvěryhodný zaměstnanec a takový by byl obchodní partner. Na to konto jsem se od něj dočkal toho, že mě vulgárně napadal – ano, toho jsem se dočkal za to, že jsem ho k autosedačkám přivedl a do všeho jej zasvětil. To už mi bylo jasné, že tento člověk postrádá jakoukoliv soudnost a pokoru. Naštěstí každý z nás má možnost volby, s kým se chce stýkat a já takové lidi kolem sebe mít nechci. A mimochodem, od té doby, co pan Radek Čos v CA není, tak je zde mnohem lepší atmosféra a nám se lépe daří.

Karel Sekereš, jednatel CA

8.4.2022

REZERVUJTE SI TERMÍN KONZULTACE  

Aktuality
08. 06. 2023

Tato akce je dárkem pro všechny, kteří se rozhodnou zakoupit pro své dítě bezpečnou protisměrnou autosedačku. Každý zákazník, který u nás zakoupí protisměrnou autosedačku – vajíčko, čistou protisměrku, otočku nebo obousměrku v ceně nad Kč 10.000,- dostane k nákupu sadu bezpečnostních doplňků v ceně Kč 1.990,-, ZDARMA. Sada bezpečnostních doplňků obsahuje: zpětné zrcátko CA, chránič sedadla Klippan, sluneční clony Klippan, značku Dítě v autě CA. Akce platí od 10.6.2023 do 16.7.2023.


26. 05. 2023

Přijďte s námi 1.6.2023 oslavit otevření nové prodejny a Dětský den. Pro děti máme připraven skákací hrad, doprovodný program BESIP se soutěžemi o malé dárečky. Ani dospěláci nepřijdou zkrátka. Mohou zakoupit svým miláčkům vhodnou autosedačku se slevou 15% a popovídat si o bezpečném cestování dětí. I pro ně jsme si připravili zábavu - soutěž o autosedačku Klippan Wego, polštářek Sandini a Klippan sluneční clony. Těšíme se na vás v Havlíčkově Brodě.


15. 05. 2023

Naše webové stránky mají nový modernější vzhled a mnohem lépe se nyní zobrazují na mobilech. Snad se vám také líbí a pokud máte připomínku co ještě vylepšit - napište nám na náš e-mail: info@centrumautosedacek.cz nebo na messenger.


11. 04. 2023

Nabídku jsme rozšířili o 3 bezpečnostní doplňky do auta: zpětné zrcátko, držák tabletu a značku Dítě v autě.


Více aktualit