Příběh Leonida, možná znáte z našich stránek.

Nyní Leonid, spolu s dalšími rodiči, jejichž děti zemřely nebo byly těžce zraněny v autosedačkách, vytváří partnerství, aby s pomocí ANEC, organizace zastupující práva spotřebitelů, podali k EHK OSN kolektivní výzvu na úpravu legislativy v oblasti dětských zádržných systémů.

citace z FB:
Leonid Visitskiy
moje rodina byla před několika lety účastníkem nehody, v důsledku čehož byla smrtelně zraněna moje dcera ve věku 3,5 let, zde se můžete dozvědět více o incidentu https://belovedvlada.org/#accident, ona v době nárazu si zlomila vaz, přestože autosedačka byla schválena ECE44/04 a dobře hodnocena ADAC, později jsem se dozvěděl, že skandinávská kultura bezpečnosti nedoporučuje vozit děti ve směru jízdy před dosažením věku 4 let. Nyní vytváříme partnerství rodičů, jejichž děti zemřely nebo byly těžce zraněny v autosedačkách, abychom upravili současnou úpravu dětských zádržných systémů na základě skutečných životních zkušeností rodičů.
Prosím o vaši pomoc! Pokud znáte rodiče, jejichž děti zemřely nebo se vážně zranily v dětských autosedačkách, podělte se s nimi o můj kontakt, případně mi s jejich svolením kontakt dejte.
Toto jsou stránky mé dcery, zde se dozvíte, proč je důležité vozit dítě co nejdéle proti směru jízdy, na základě vyprávění rodičů, jejichž děti se zranily nebo zemřely: https://belovedvlada.org/child-restraint-systems/
Nyní na základě těchto incidentů připravujeme s pomocí ANEC, organizace zastupující práva spotřebitelů v evropské regulaci, kolektivní výzvu k EHK OSN.


Z webových stránek https://belovedvlada.org/:

Udělejte to proto, abyste si do konce života nemuseli klást otázku, co by se stalo, kdyby...?
..... můj příběh se chýlí ke konci, ale moje celoživotní cesta pokračuje, máme ještě mnoho plánů, nyní vytváříme sdružení rodičů, kteří přišli o děti při nehodě, jehož smyslem je ZMĚNA LEGISLATIVY, která reguluje podnikání v oblasti dětských zádržných systémů. Dále chceme vzdělávací programy pro rodiče v otázkách bezpečnosti dětí a pokud se chcete na něco zeptat, poradit nebo nás podpořit, můžete tak učinit prostřednictvím kontaktů. Obracím se na vás - rodiče, kteří čtou tyto řádky... nedávno jsem byl na vašem místě, a teď jsem tam, kde vy rozhodně nepotřebujete být, doufám, že mě vyslyšíte a vaši rodinu potíže minou. Přijměte znalosti o bezpečnosti, od rodičů, kteří přišli o děti: já, Fernando, Eran, a ostatní rodiče. Mohli bychom jen mlčet a v tichu, čekat „až nový pár rodičů dopluje z druhé strany řeky k nám...“, naše volba je jiná - aby byl tento svět o něco lepší... 

Přečtěte si prosím tyto stránky: https://belovedvlada.org/child-restraint-systems/  a dočtěte až ke ZDI PAMĚTI

                                                                                                             NA PAMÁTKU


Isabelle Broadhead, Austrálie

Gabriel Lopez-Chamorro, Španělsko

Cameron, USA

Kyle Miller, USA

Haley a Trent, Kanada

Malý chlapec, Španělsko

Chlapec, 4 roky, Polsko

Chlapec, 2,5 roku, Španělsko

Dáša, 4 roky, Ukrajina

Vlada, 3,5 roku, Ukrajina


POJĎME SPOLEČNĚ ŠÍŘIT
OSVĚTU, ABY NA TUTO ZEĎ NEMUSELA BÝT PŘISÁNA DALŠÍ JMÉNA.

 

REZERVUJTE SI TERMÍN KONZULTACE  

Aktuality
04. 04. 2024

5.-7.4.2024 Vás zveme na veletrh For Kids, kde se na Vás budeme těšit v Hale 2 - C 25


06. 03. 2024

Rádi bychom vás přivítali v nové pobočce, v Hradci Králové, kterou pro vás budeme otevírat 12.3.2024! Velmi se těšíme na vaši návštěvu, kterou si již nyní můžete rezervovat u nás na webu.


01. 01. 2024

Přejeme všem bezpečný nový rok 2024.


14. 12. 2023

14.12.2018 jsme pro vás otevřeli první prodejnu Centra autosedaček - v Čestlicích. Dnes již máme prodejen 6 a na jaře příštího roku pro vás otevřeme další. ⭐ Děkujeme, bez vás by to nešlo.


23. 11. 2023

Nevíte si rady, jak vybrat bezpečnou autosedačku pro vašeho malého cestovatele? Autosedačku lze nakoupit na pár kliknutí přes web, ale ... Bez vyzkoušení malému pasažérovi a vašemu autu, se může stát, že vyberete špatně. Udělejte si na výběr čas... přece jen vybíráte bezpečnostní prvek pro svůj malý poklad a přejete si, aby byl v co největším bezpečí. Na našich prodejnách v Praze, Havlíčkově Brodě, Brně a Ostravě vám poradíme s výběrem bezpečné a pohodlné autosedačky. Samozřejmostí je zkouš ...


Axkid Minikid 4
26. 09. 2023

Očekávaná novinka ! Švédská protisměrná autosedačka Axkid Minikid 4 schválená podle nejnovějšího předpisu R129, testovaná ve verzi Plus a umožňující jízdu proti směru jízdy až do 7 let (125 cm a 36 kg) - SKLADEM


13. 08. 2023

Příběh Leonida, možná znáte z našich stránek. Nyní Leonid, spolu s dalšími rodiči, jejichž děti zemřely nebo byly těžce zraněny v autosedačkách, vytváří partnerství, aby s pomocí ANEC, organizace zastupující práva spotřebitelů, podali k EHK OSN kolektivní výzvu.


30. 07. 2023

Ve spolupráci s kolínskou dílnou Spirála pomoci Plus vyrábíme ochranné potahy na autosedačky, bederní pásky a nově i polstrování na bezpečnostní pás auta. Všechny doplňky jsou vyrobeny v České republice.


08. 06. 2023

Tato akce je dárkem pro všechny, kteří se rozhodnou zakoupit pro své dítě bezpečnou protisměrnou autosedačku. Každý zákazník, který u nás zakoupí protisměrnou autosedačku – vajíčko, čistou protisměrku, otočku nebo obousměrku v ceně nad Kč 10.000,- dostane k nákupu sadu bezpečnostních doplňků v ceně Kč 1.990,-, ZDARMA. Sada bezpečnostních doplňků obsahuje: zpětné zrcátko CA, chránič sedadla Klippan, sluneční clony Klippan, značku Dítě v autě CA. Akce platí od 10.6.2023 do 16.7.2023.


26. 05. 2023

Přijďte s námi 1.6.2023 oslavit otevření nové prodejny a Dětský den. Pro děti máme připraven skákací hrad, doprovodný program BESIP se soutěžemi o malé dárečky. Ani dospěláci nepřijdou zkrátka. Mohou zakoupit svým miláčkům vhodnou autosedačku se slevou 15% a popovídat si o bezpečném cestování dětí. I pro ně jsme si připravili zábavu - soutěž o autosedačku Klippan Wego, polštářek Sandini a Klippan sluneční clony. Těšíme se na vás v Havlíčkově Brodě.


15. 05. 2023

Naše webové stránky mají nový modernější vzhled a mnohem lépe se nyní zobrazují na mobilech. Snad se vám také líbí a pokud máte připomínku co ještě vylepšit - napište nám na náš e-mail: info@centrumautosedacek.cz nebo na messenger.


11. 04. 2023

Nabídku jsme rozšířili o 3 bezpečnostní doplňky do auta: zpětné zrcátko, držák tabletu a značku Dítě v autě.


20. 02. 2023

Na blogu najdete článek o končící normě ECE R44, o jejím nástupci normě ECE R129


14. 02. 2023

Na blogu najdete nový článek - Nejbezpečnější způsob přepravy dětí v autě.


31. 01. 2023

Nejsou nám lhostejné osudy dětí. Tentokrát jsme přispěli na vybavení učebny stacionáře Handicap centrum Srdce, o.p.s. Chotěšice.


01. 12. 2022

Do nabídky jsme zařadili dárkové poukazy. DÁRKOVÝ POUKAZ je skvělou volbou, pokud chcete dát svým blízkým nebo známým dárek k Vánocům, narozeninám, narození miminka .... Dárkový poukaz můžeme vystavit na jakoukoliv částku. Stačí nám na e-mail info@centrumautosedacek.cz a o zbytek se již postaráme. Poukaz vám pošleme do e-mailu. Stačí si ho pak jen vytisknout. Pokud budete chtít - doplníme i libovolný text.


01. 11. 2022

V pátek 4.11.2022 pro Vás otevřeme pátou prodejnu v ČR. Prodejna se nachází v pražské čtvrti Vršovice - Bohdalec. Až do 14.11.2022 pro Vás budou připraveny zajímavé slevy (až 20%) na vybrané autosedačky. Rezervační systém je již k dispozici, můžete si zarezervovat termín konzultace. Těšíme se na Vás.


18. 10. 2022

Do nabídky jsme zařadili skvělé autosedačky od Swandoo. Mladá značka, která se svými produkty získává skvělá ocenění v bezpečnostních testech.


11. 10. 2022

Oblíbené autosedačky Klippan Dinofix a Klippan Opti129 v limitované edici Topgreen jsou novinkou v naší nabídce.


26. 09. 2022

Do nabídky jsme zařadili ochranné potahy na autosedačku Axkid Minikid 2. Šité jsou v České republice, podle našeho návrhu.


Více aktualit