Příběh Leonida, možná znáte z našich stránek.

Nyní Leonid, spolu s dalšími rodiči, jejichž děti zemřely nebo byly těžce zraněny v autosedačkách, vytváří partnerství, aby s pomocí ANEC, organizace zastupující práva spotřebitelů, podali k EHK OSN kolektivní výzvu na úpravu legislativy v oblasti dětských zádržných systémů.

citace z FB:
Leonid Visitskiy
moje rodina byla před několika lety účastníkem nehody, v důsledku čehož byla smrtelně zraněna moje dcera ve věku 3,5 let, zde se můžete dozvědět více o incidentu https://belovedvlada.org/#accident, ona v době nárazu si zlomila vaz, přestože autosedačka byla schválena ECE44/04 a dobře hodnocena ADAC, později jsem se dozvěděl, že skandinávská kultura bezpečnosti nedoporučuje vozit děti ve směru jízdy před dosažením věku 4 let. Nyní vytváříme partnerství rodičů, jejichž děti zemřely nebo byly těžce zraněny v autosedačkách, abychom upravili současnou úpravu dětských zádržných systémů na základě skutečných životních zkušeností rodičů.
Prosím o vaši pomoc! Pokud znáte rodiče, jejichž děti zemřely nebo se vážně zranily v dětských autosedačkách, podělte se s nimi o můj kontakt, případně mi s jejich svolením kontakt dejte.
Toto jsou stránky mé dcery, zde se dozvíte, proč je důležité vozit dítě co nejdéle proti směru jízdy, na základě vyprávění rodičů, jejichž děti se zranily nebo zemřely: https://belovedvlada.org/child-restraint-systems/
Nyní na základě těchto incidentů připravujeme s pomocí ANEC, organizace zastupující práva spotřebitelů v evropské regulaci, kolektivní výzvu k EHK OSN.


Z webových stránek https://belovedvlada.org/:

Udělejte to proto, abyste si do konce života nemuseli klást otázku, co by se stalo, kdyby...?
..... můj příběh se chýlí ke konci, ale moje celoživotní cesta pokračuje, máme ještě mnoho plánů, nyní vytváříme sdružení rodičů, kteří přišli o děti při nehodě, jehož smyslem je ZMĚNA LEGISLATIVY, která reguluje podnikání v oblasti dětských zádržných systémů. Dále chceme vzdělávací programy pro rodiče v otázkách bezpečnosti dětí a pokud se chcete na něco zeptat, poradit nebo nás podpořit, můžete tak učinit prostřednictvím kontaktů. Obracím se na vás - rodiče, kteří čtou tyto řádky... nedávno jsem byl na vašem místě, a teď jsem tam, kde vy rozhodně nepotřebujete být, doufám, že mě vyslyšíte a vaši rodinu potíže minou. Přijměte znalosti o bezpečnosti, od rodičů, kteří přišli o děti: já, Fernando, Eran, a ostatní rodiče. Mohli bychom jen mlčet a v tichu, čekat „až nový pár rodičů dopluje z druhé strany řeky k nám...“, naše volba je jiná - aby byl tento svět o něco lepší... 

Přečtěte si prosím tyto stránky: https://belovedvlada.org/child-restraint-systems/  a dočtěte až ke ZDI PAMĚTI

                                                                                                             NA PAMÁTKU


Isabelle Broadhead, Austrálie

Gabriel Lopez-Chamorro, Španělsko

Cameron, USA

Kyle Miller, USA

Haley a Trent, Kanada

Malý chlapec, Španělsko

Chlapec, 4 roky, Polsko

Chlapec, 2,5 roku, Španělsko

Dáša, 4 roky, Ukrajina

Vlada, 3,5 roku, Ukrajina


POJĎME SPOLEČNĚ ŠÍŘIT
OSVĚTU, ABY NA TUTO ZEĎ NEMUSELA BÝT PŘISÁNA DALŠÍ JMÉNA.

 

REZERVUJTE SI TERMÍN KONZULTACE  

Aktuality
13. 08. 2023

Příběh Leonida, možná znáte z našich stránek. Nyní Leonid, spolu s dalšími rodiči, jejichž děti zemřely nebo byly těžce zraněny v autosedačkách, vytváří partnerství, aby s pomocí ANEC, organizace zastupující práva spotřebitelů, podali k EHK OSN kolektivní výzvu.


30. 07. 2023

Ve spolupráci s kolínskou dílnou Spirála pomoci Plus vyrábíme ochranné potahy na autosedačky, bederní pásky a nově i polstrování na bezpečnostní pás auta. Všechny doplňky jsou vyrobeny v České republice.


Více aktualit