SWANDOO Marie/Curie/Charlie Sun canopy - sluneční stříška

Praktická sluneční stříška pro autosedačky Swandoo Marie, Curie a Charlie

890,00 Kč
S DPH
Počet
Přidat na seznam přání
Skladem


Historie ceny     Historie ceny

Nejnižší cena za posledních 30 dní byla 890,00 Kč

  • Praktická sluneční stříška pro autosedačky Swandoo Marie, Curie a Charlie
  • Snadná instalace
  • UV ochrana
  • Výklopný štít pro ještě větší stínění
  • Originální příslušenství k autosedačkám Swandoo

Abyste zajistili pohodlí svého dítěte na cestách, můžete nyní k jeho bezpečnostní sedačce přidat příslušenství - sluneční stříšku.
Snadno se instaluje a ochrání hlavu vašeho dítěte před přímým slunečním zářením. Jednoduše ji umístěte na vnější stranu opěrky hlavy, na každé straně stiskněte zacvakávací uzávěry a protáhněte pásek opěrky hlavy mezerou v zadní části sluneční clony. Pro ještě větší krytí poskytne výklopný kšilt další stín, když je slunce v nízkém úhlu nebo když si vaše dítě chce zdřímnout.


Kdo je Swandoo?

Společnost Swandoo byla založena ve Vídni v Rakousku nekonformním týmem designérů a inženýrů. Jsme blázni do kvality a bezpečnosti, a protože většina z nás jsou rodiče, používáme naše výrobky s vlastními dětmi. Jako každý rodič chceme pro své malé rošťáky tu nejlepší bezpečnost. Bohužel výrobky, které jsme našli, nesplňovaly naše očekávání v oblasti kvality a bezpečnosti, ale spíše nám připomínaly rekvizity jako vystřižené z nízkorozpočtového sci-fi nebo ještě hůře hororu! Rozhodli jsme se vzít věci do vlastních rukou a na základě našich zkušeností s inovacemi a vývojem produktů jsme se chopili výzvy posunout průmyslové standardy. A pak už jsme nemohli přestat! Snažíme se vyvíjet ty nejlepší možné produkty. Vždy se budeme snažit dělat to nejlepší... protože nám na tom záleží.

Swandoo byla založena v roce 2014 jako značka inovativních řešení pro rodinný životní styl. Spojením talentovaného mezinárodního designérského týmu s více než 40 lety zkušeností ve výrobě si společnost stanovila za cíl stát se chytrým společníkem pro moderní rodiny, který zvyšuje pohodu rodičů a jejich dětí. Nová generace autosedaček byla zahájena v roce 2019 uvedením na trh v Evropě designově oceněného modelu Albert. Od té doby se autosedačky Swandoo skvěle umísťují i v bezpečnostních testech.

 

210SC12290
5 ks

Specifické reference

ean13
6970370440956

Mohlo by vás také zajímat

Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

REZERVUJTE SI TERMÍN KONZULTACE  

Aktuality
13. 08. 2023

Příběh Leonida, možná znáte z našich stránek. Nyní Leonid, spolu s dalšími rodiči, jejichž děti zemřely nebo byly těžce zraněny v autosedačkách, vytváří partnerství, aby s pomocí ANEC, organizace zastupující práva spotřebitelů, podali k EHK OSN kolektivní výzvu.


30. 07. 2023

Ve spolupráci s kolínskou dílnou Spirála pomoci Plus vyrábíme ochranné potahy na autosedačky, bederní pásky a nově i polstrování na bezpečnostní pás auta. Všechny doplňky jsou vyrobeny v České republice.


Více aktualit