SWANDOO Marie/Curie/Charlie Sun canopy - sluneční stříška

Praktická sluneční stříška pro autosedačky Swandoo Marie, Curie a Charlie

890,00 Kč
S DPH
Počet
Přidat na seznam přání
Skladem

  • Praktická sluneční stříška pro autosedačky Swandoo Marie, Curie a Charlie
  • Snadná instalace
  • UV ochrana
  • Výklopný štít pro ještě větší stínění
  • Originální příslušenství k autosedačkám Swandoo

Abyste zajistili pohodlí svého dítěte na cestách, můžete nyní k jeho bezpečnostní sedačce přidat příslušenství - sluneční stříšku.
Snadno se instaluje a ochrání hlavu vašeho dítěte před přímým slunečním zářením. Jednoduše ji umístěte na vnější stranu opěrky hlavy, na každé straně stiskněte zacvakávací uzávěry a protáhněte pásek opěrky hlavy mezerou v zadní části sluneční clony. Pro ještě větší krytí poskytne výklopný kšilt další stín, když je slunce v nízkém úhlu nebo když si vaše dítě chce zdřímnout.


Kdo je Swandoo?

Společnost Swandoo byla založena ve Vídni v Rakousku nekonformním týmem designérů a inženýrů. Jsme blázni do kvality a bezpečnosti, a protože většina z nás jsou rodiče, používáme naše výrobky s vlastními dětmi. Jako každý rodič chceme pro své malé rošťáky tu nejlepší bezpečnost. Bohužel výrobky, které jsme našli, nesplňovaly naše očekávání v oblasti kvality a bezpečnosti, ale spíše nám připomínaly rekvizity jako vystřižené z nízkorozpočtového sci-fi nebo ještě hůře hororu! Rozhodli jsme se vzít věci do vlastních rukou a na základě našich zkušeností s inovacemi a vývojem produktů jsme se chopili výzvy posunout průmyslové standardy. A pak už jsme nemohli přestat! Snažíme se vyvíjet ty nejlepší možné produkty. Vždy se budeme snažit dělat to nejlepší... protože nám na tom záleží.

Swandoo byla založena v roce 2014 jako značka inovativních řešení pro rodinný životní styl. Spojením talentovaného mezinárodního designérského týmu s více než 40 lety zkušeností ve výrobě si společnost stanovila za cíl stát se chytrým společníkem pro moderní rodiny, který zvyšuje pohodu rodičů a jejich dětí. Nová generace autosedaček byla zahájena v roce 2019 uvedením na trh v Evropě designově oceněného modelu Albert. Od té doby se autosedačky Swandoo skvěle umísťují i v bezpečnostních testech.

 

210SC12290
1 ks

Mohlo by vás také zajímat

Komentáře (2)
Známka

REZERVUJTE SI TERMÍN KONZULTACE  

Aktuality
11. 07. 2024

Akce 30% na modely značky Klippan. Akce platí do vyprodání zásob.


07. 06. 2024

Začíná období dovolených a Centrum autosedaček ve spolupráci se značkou AXKID si pro vás připravilo jedinečnou akci. Na protisměrné modely AXKID One 2, AXKID Minikid 4 a AXKID Movekid najdete největší slevu, která tu kdy byla a opakovat se nebude. Sleva 20% na všechny dostupné barevné varianty. Platí do vyprodání zásob.


Letecký den s BESIP
15. 05. 2024

1.5.2024 jsme se účastnili ve spolupráci se značkou BESIP na leteckém dni v Náměstí nad Oslavou. Děkujeme


04. 04. 2024

5.-7.4.2024 Vás zveme na veletrh For Kids, kde se na Vás budeme těšit v Hale 2 - C 25


06. 03. 2024

Rádi bychom vás přivítali v nové pobočce, v Hradci Králové, kterou pro vás budeme otevírat 12.3.2024! Velmi se těšíme na vaši návštěvu, kterou si již nyní můžete rezervovat u nás na webu.


Více aktualit