SWANDOO Marie/Curie Aloha cover - potah

Praktický náhradní potah vhodný pro Curie a Marie.

 

2 990,00 Kč
S DPH
Počet
Přidat na seznam přání
Skladem


Historie ceny     Historie ceny

Nejnižší cena za posledních 30 dní byla 2 990,00 Kč

  • Praktický náhradní potah Aloha pro autosedačky Swandoo Curie a Marie
  • Snadná instalace
  • Originální příslušenství k autosedačkám Swandoo
  • Jednoduchá údržba

Vylepšete si autosedačku potahem Aloha - s výrazným vzorem inspirovaným džunglí. Vaše dítě si bude užívat lepší prodyšnost a menší pocení i v těch nejteplejších dnech! Je to díky prvotřídní 3D síťovině, která pomáhá minimalizovat riziko přehřátí. Také světlejší barvy absorbují méně tepla, když jsou vystaveny slunci.

Ať už plánujete letní víkendový výlet nebo cestu přes celou zemi, nechte Swandoo, aby vaše ratolesti udrželo v pohodě a komfortu!texture


Prémiové látky a optimální větrání

Udržujte své děti v létě v pohodě díky prodyšným materiálům, které výrazně snižují pocení a udržují je svěží! Zpříjemněte si horké dny.

Swandoo_charlie_aloha_bubble_fabric_tool_greyLehká instalace

Stačí sejmout původní látkový potah a nahradit jej svěžím vzhledem Aloha. A je to! U autosedačky máme od nás nástroj, který vám pomůže potahy po sejmutí z potahu sedadla zastrčit zpět. Stačí nahlédnout za opěrku hlavy a najdete tohoto pomocníčka!

wash

Snadné použití a údržba.

Rozmazlování a hýčkání - tento potah miluje dlouhé jemné koupele v teplé vodě, ale nemusíte se bát, že ho zničíte - stačí ho hodit  do pračky na jemný program nebo věnovat minutu navíc ručnímu praní.

   

Kdo je Swandoo?

Společnost Swandoo byla založena ve Vídni v Rakousku nekonformním týmem designérů a inženýrů. Jsme blázni do kvality a bezpečnosti, a protože většina z nás jsou rodiče, používáme naše výrobky s vlastními dětmi. Jako každý rodič chceme pro své malé rošťáky tu nejlepší bezpečnost. Bohužel výrobky, které jsme našli, nesplňovaly naše očekávání v oblasti kvality a bezpečnosti, ale spíše nám připomínaly rekvizity jako vystřižené z nízkorozpočtového sci-fi nebo ještě hůře hororu! Rozhodli jsme se vzít věci do vlastních rukou a na základě našich zkušeností s inovacemi a vývojem produktů jsme se chopili výzvy posunout průmyslové standardy. A pak už jsme nemohli přestat! Snažíme se vyvíjet ty nejlepší možné produkty. Vždy se budeme snažit dělat to nejlepší... protože nám na tom záleží.

Swandoo byla založena v roce 2014 jako značka inovativních řešení pro rodinný životní styl. Spojením talentovaného mezinárodního designérského týmu s více než 40 lety zkušeností ve výrobě si společnost stanovila za cíl stát se chytrým společníkem pro moderní rodiny, který zvyšuje pohodu rodičů a jejich dětí. Nová generace autosedaček byla zahájena v roce 2019 uvedením na trh v Evropě designově oceněného modelu Albert. Od té doby se autosedačky Swandoo skvěle umísťují i v bezpečnostních testech.

 

2MRFB42269
2 ks

Specifické reference

ean13
6970370441687

Mohlo by vás také zajímat

Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

REZERVUJTE SI TERMÍN KONZULTACE  

Aktuality
13. 08. 2023

Příběh Leonida, možná znáte z našich stránek. Nyní Leonid, spolu s dalšími rodiči, jejichž děti zemřely nebo byly těžce zraněny v autosedačkách, vytváří partnerství, aby s pomocí ANEC, organizace zastupující práva spotřebitelů, podali k EHK OSN kolektivní výzvu.


30. 07. 2023

Ve spolupráci s kolínskou dílnou Spirála pomoci Plus vyrábíme ochranné potahy na autosedačky, bederní pásky a nově i polstrování na bezpečnostní pás auta. Všechny doplňky jsou vyrobeny v České republice.


Více aktualit