• DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA

SWANDOO Curie i-Size Sesame Grey

Autosedačka pro děti 40 - 105 cm, do 18 kg

13 990,00 Kč
S DPH
Počet
Přidat na seznam přání
Skladem

Curie - Mariino dvojče. Stejně elegantně vypadají a stejně odhodlaně chrání malé i ne tak malé. Obě dětské autosedačky mají mnoho stejných vlastností, až na jeden podstatný rozdíl - Curie cestuje pouze proti směru jízdy!

 • Autosedačka pro děti 40 - 105 cm nebo do 18 kg
 • Nastavitelná opěrka hlavy - 11 poloh pro potřeby vašeho rostoucího dítěte
 • Opěrka hlavy s paměťovou pěnou - poskytuje bezpečnou a pohodlnou oporu ve všech fázích života
 • HARNESS+ připomíná, že je třeba správně nastavit bezpečnostní pásy, abyste zajistili správné uchycení vašeho drahého nákladu
 • Side Imapct Buddy - až o 40 % lepší absorpce bočního nárazu
 • Jedinečná struktura skořepiny s EPP pro zvýšenou ochranu proti nárazu
 • Rotace 180˚
 • Ventilace navržená pro optimální pohodlí
 • Indikátor úrovně očí - jednoduché vizuální vodítko pro správné usazení dítěte, které zvyšuje bezpečnost
 • Protiskluzové, polstrované ramenní podložky
 • Magnetické klipy na pásech - pro snadné usazení vašeho dítěte do sedačky
 • Vysoce kvalitní látky, které lze prát v pračce
 • Navrženo ve Vídni - s láskou nadšeným týmem návrhářů
 • ECE R129/03 - certifikováno pro splnění nejnáročnějších bezpečnostních předpisů
 • Hmotnost sedačky 14,9 kg

Autosedačka dosáhla skvělého hodnocení v bezpečnostních testech

Dbáme i na ty nejmenší detaily a neustále pracujeme na zvyšování bezpečnosti, použitelnosti, kvality a pohodlí našich autosedaček. Protože jako rodiče víme, že i malé věci mohou mít velký význam - stejně jako naše děti!

 
PRO RODIČE, KTEŘÍ DBAJÍ NA BEZPEČNOST

Dětské autosedačky umístěné proti směru jízdy poskytují dětem lepší ochranu v případě čelního nárazu.

Výběrem autosedačky Curie jako společníka na cestách pro vaše děťátko děláte od začátku vědomé rozhodnutí. Pouze proti směru jízdy, takže už nikdy nebudete řešit otázku, kterým směrem má být vaše dítě v autě otočeno, a nebude existovat možnost jeho předčasného otočení dopředu. Jednoduše řečeno, pokud jde o bezpečnost vašeho dítěte, nebudete muset dělat žádné kompromisy. S autosedačkou Curie existuje jen jeden způsob cestování - ten nejbezpečnější!

Autosedačku Curie, která splňuje nejvyšší standardy pro snadné používání, lze otočit o 90° v každém směru, což vám umožní snadno umístit a vyjmout vaše děťátko při nástupu nebo výstupu z vozidla.

POHODLNÉ V KAŽDÉM ÚHLU

Nikdy byste neměli volit mezi bezpečností a pohodlím. Díky snadno nastavitelnému systému naklápění autosedačky Curie můžete najít ideální úhel pro vaše děťátko - od téměř rovného úhlu pro rychlé zdřímnutí v autě až po vzpřímený úhel pro hraní a zábavu. Indikátor úrovně očí vám navíc pomůže najít optimální polohu opěrky hlavy pro bezpečnou a pohodlnou jízdu.

MÝTUS

Mnoho rodičů si myslí, že jejich dítě by nemělo jezdit proti směru jízdy, jakmile jeho nohy vyčnívají ze sedačky. Nezapomínejte, že děti jsou obecně mnohem pružnější a pohyblivější než my dospělí a najdou si pohodlnou polohu téměř kdekoli. Sezení se zkříženýma nohama je nejen běžnou pozicí v józe, ale také preferovanou a pohodlnou pozicí při sezení nebo hraní na podlaze.


Záruku můžete rozšířit na doživotní záruku na výrobek zdarma, a to pouhou online registrací výrobku, do 3 měsíců od data nákupu. Bonusem registrace, je výměna autosedačky při nehodě. Doporučujeme registraci provést hned po zakoupení autosedačky Swandoo.

 

    

 
    

Proč je volnost nebezpečná?

Každá další vrstva, která odděluje dítě od sedačky nebo bezpečnostního pásu, vytváří prázdný prostor (vůli), který zpožďuje účinek dětského zádržného systému a zvyšuje energii nárazu na tělo během nehody. 
   


Kdo je Swandoo?

Společnost Swandoo byla založena ve Vídni v Rakousku nekonformním týmem designérů a inženýrů. Jsme blázni do kvality a bezpečnosti, a protože většina z nás jsou rodiče, používáme naše výrobky s vlastními dětmi. Jako každý rodič chceme pro své malé rošťáky tu nejlepší bezpečnost. Bohužel výrobky, které jsme našli, nesplňovaly naše očekávání v oblasti kvality a bezpečnosti, ale spíše nám připomínaly rekvizity jako vystřižené z nízkorozpočtového sci-fi nebo ještě hůře hororu! Rozhodli jsme se vzít věci do vlastních rukou a na základě našich zkušeností s inovacemi a vývojem produktů jsme se chopili výzvy posunout průmyslové standardy. A pak už jsme nemohli přestat! Snažíme se vyvíjet ty nejlepší možné produkty. Vždy se budeme snažit dělat to nejlepší... protože nám na tom záleží.

Swandoo byla založena v roce 2014 jako značka inovativních řešení pro rodinný životní styl. Spojením talentovaného mezinárodního designérského týmu s více než 40 lety zkušeností ve výrobě si společnost stanovila za cíl stát se chytrým společníkem pro moderní rodiny, který zvyšuje pohodu rodičů a jejich dětí. Nová generace autosedaček byla zahájena v roce 2019 uvedením na trh v Evropě designově oceněného modelu Albert. Od té doby se autosedačky Swandoo skvěle umísťují i v bezpečnostních testech.

110CU12181
5 ks

Specifické reference

ean13
6970370441564

Swandoo Curie - návod

Swandoo Curie - návod

pdf

Mohlo by vás také zajímat

Komentáře (0)

REZERVUJTE SI TERMÍN KONZULTACE  

Aktuality
07. 06. 2024

Začíná období dovolených a Centrum autosedaček ve spolupráci se značkou AXKID si pro vás připravilo jedinečnou akci. Na protisměrné modely AXKID One 2, AXKID Minikid 4 a AXKID Movekid najdete největší slevu, která tu kdy byla a opakovat se nebude. Sleva 20% na všechny dostupné barevné varianty. Platí do vyprodání zásob.


Letecký den s BESIP
15. 05. 2024

1.5.2024 jsme se účastnili ve spolupráci se značkou BESIP na leteckém dni v Náměstí nad Oslavou. Děkujeme


04. 04. 2024

5.-7.4.2024 Vás zveme na veletrh For Kids, kde se na Vás budeme těšit v Hale 2 - C 25


06. 03. 2024

Rádi bychom vás přivítali v nové pobočce, v Hradci Králové, kterou pro vás budeme otevírat 12.3.2024! Velmi se těšíme na vaši návštěvu, kterou si již nyní můžete rezervovat u nás na webu.


01. 01. 2024

Přejeme všem bezpečný nový rok 2024.


Více aktualit