• DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA
 • NOVINKA

SWANDOO Charlie i-Size Forest Fruit

Autosedačka pro děti 100 cm (~3 roky) - 150 cm (~12 let)

6 990,00 Kč
S DPH
Počet
Přidat na seznam přání
Objednáno u dodavatele

 • Autosedačka pro děti 100 cm (~3 roky) - 150 cm (~12 let)
 • Hlava, ramena a boky jsou nepřetržitě chráněny, i když je opěrka hlavy v nejvyšší poloze
 • Optimalizovaný prostor pro sezení pro větší pohodlí
 • Ergonomicky tvarované
 • Velká absorpce bočního nárazu
 • Nastavitelná opěrka hlavy - 11 poloh pro potřeby vašeho rostoucího dítěte
 • Optimální vnitřní prostor díky automatickému nastavení šířky
 • Ukazatel úrovně očí - tento jednoduchý vizuální průvodce pomáhá správně nastavit opěrku hlavy pro bezpečnou a pohodlnou jízdu   
 • Vysoce kvalitní látky, které lze prát v pračce
 • Možnost dokoupit praktickou sluneční stříšku a praktické područky
 • Navrženo ve Vídni - s láskou naším nadšeným týmem designérů
 • i-SIZE, ECE R129/03 Certifikováno pro splnění nejnáročnějších bezpečnostních předpisů


Četné větrací otvory a vysoce prodyšné tkaniny v opěradle a sedací části navíc vedou k vynikajícímu proudění vzduchu, regulují tělesnou teplotu a nabízejí maximální pohodlí. Díky tomu se vaše dítě může pohodlně usadit, relaxovat a užívat si jízdu.

Jako rodiče víme, že děti nerady sedí dlouho v klidu. Díky dokonalé geometrii sedadla Charlie je tlak rozložen na větší plochu, takže delší jízda je pohodlnější.

Do výšky 135 cm měří Charlie na šířku 43 cm. Po překročení hranice 135 cm se boční křídla automaticky rozšíří na šířku 51 cm, což umožňuje zvětšit vnitřní prostor a pohodlí.

Charlie je certifikován podle předpisu R129 i-Size. Sedačku lze používat pro děti do výšky 150 cm a hmotnosti 55 kg.

Autosedačku Charlie lze instalovat pouze po směru jízdy. Je však možné používat autosedačku na sedadlech vozidel, která lze otočit proti směru jízdy (mají schválení použití otočení i při jízdě - nutné ověřit u výrobce vozu).

Autosedačka pojmenovaná po slavném přírodovědci a evolučním teoretikovi Charlesi Darwinovi, se přizpůsobuje potřebám vašeho rostoucího dítěte a chrání vaše nejmenší, když se z batolat stávají teenageři.

Záruku můžete rozšířit na doživotní záruku na výrobek zdarma, a to pouhou online registrací výrobku, do 3 měsíců od data nákupu. Bonusem registrace, je výměna autosedačky při nehodě. Doporučujeme registraci provést hned po zakoupení autosedačky Swandoo.

  

 

Kdo je Swandoo?

Společnost Swandoo byla založena ve Vídni v Rakousku nekonformním týmem designérů a inženýrů. Jsme blázni do kvality a bezpečnosti, a protože většina z nás jsou rodiče, používáme naše výrobky s vlastními dětmi. Jako každý rodič chceme pro své malé rošťáky tu nejlepší bezpečnost. Bohužel výrobky, které jsme našli, nesplňovaly naše očekávání v oblasti kvality a bezpečnosti, ale spíše nám připomínaly rekvizity jako vystřižené z nízkorozpočtového sci-fi nebo ještě hůře hororu! Rozhodli jsme se vzít věci do vlastních rukou a na základě našich zkušeností s inovacemi a vývojem produktů jsme se chopili výzvy posunout průmyslové standardy. A pak už jsme nemohli přestat! Snažíme se vyvíjet ty nejlepší možné produkty. Vždy se budeme snažit dělat to nejlepší... protože nám na tom záleží.

Swandoo byla založena v roce 2014 jako značka inovativních řešení pro rodinný životní styl. Spojením talentovaného mezinárodního designérského týmu s více než 40 lety zkušeností ve výrobě si společnost stanovila za cíl stát se chytrým společníkem pro moderní rodiny, který zvyšuje pohodu rodičů a jejich dětí. Nová generace autosedaček byla zahájena v roce 2019 uvedením na trh v Evropě designově oceněného modelu Albert. Od té doby se autosedačky Swandoo skvěle umísťují i v bezpečnostních testech.

110CH12241

Specifické reference

ean13
6970370441441
Komentáře (0)

REZERVUJTE SI TERMÍN KONZULTACE  

Aktuality
07. 06. 2024

Začíná období dovolených a Centrum autosedaček ve spolupráci se značkou AXKID si pro vás připravilo jedinečnou akci. Na protisměrné modely AXKID One 2, AXKID Minikid 4 a AXKID Movekid najdete největší slevu, která tu kdy byla a opakovat se nebude. Sleva 20% na všechny dostupné barevné varianty. Platí do vyprodání zásob.


Letecký den s BESIP
15. 05. 2024

1.5.2024 jsme se účastnili ve spolupráci se značkou BESIP na leteckém dni v Náměstí nad Oslavou. Děkujeme


04. 04. 2024

5.-7.4.2024 Vás zveme na veletrh For Kids, kde se na Vás budeme těšit v Hale 2 - C 25


06. 03. 2024

Rádi bychom vás přivítali v nové pobočce, v Hradci Králové, kterou pro vás budeme otevírat 12.3.2024! Velmi se těšíme na vaši návštěvu, kterou si již nyní můžete rezervovat u nás na webu.


01. 01. 2024

Přejeme všem bezpečný nový rok 2024.


Více aktualit