• DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA

SWANDOO Marie 3 i-Size Chia Black

Autosedačka pro děti 40 - 105 cm, do 18 kg

14 990,00 Kč
S DPH
Počet
Přidat na seznam přání
Skladem

 • Otočná autosedačka pro děti 40 - 105 cm nebo do 18 kg
 • Nastavitelná opěrka hlavy - 11 poloh pro potřeby vašeho rostoucího dítěte
 • Opěrka hlavy s paměťovou pěnou - poskytuje bezpečnou a pohodlnou oporu ve všech fázích života
 • HARNESS+ připomíná, že je třeba správně nastavit bezpečnostní pásy, abyste zajistili správné uchycení vašeho drahého nákladu
 • Side Imapct Buddy - až o 40 % lepší absorpce bočního nárazu
 • Jedinečná struktura skořepiny s EPP pro zvýšenou ochranu proti nárazu
 • Asistence směru jízdy zajišťuje bezpečnější cestování proti směru jízdy pro děti do 15 měsíců
 • Orbitální rotace 360˚
 • Ventilace navržená pro optimální pohodlí
 • Indikátor úrovně očí - jednoduché vizuální vodítko pro správné usazení dítěte, které zvyšuje bezpečnost
 • Protiskluzové, polstrované ramenní podložky
 • Magnetické klipy na pásech - pro snadné usazení vašeho dítěte do sedačky
 • Vysoce kvalitní látky, které lze prát v pračce
 • Navrženo ve Vídni - s láskou nadšeným týmem návrhářů
 • ECE R129/03 - certifikováno pro splnění nejnáročnějších bezpečnostních předpisů
 • Hmotnost sedačky 14,9 kg


Díky jedinečnému orbitálnímu otáčení umožňuje Marie pohodlné natočení dítěte při nastupování nebo vystupování ze sedačky.

Integrovaná asistentka směru jízdy dítěte navíc zajišťuje, že rodiče dodržují požadavek na 15měsíční dítě v autosedačce umístěné proti směru jízdy. Jednoduše řečeno, Marie zajišťuje ještě větší bezpečnost těch nejmenších a pomáhá zabránit nesprávnému použití tím, že neumožňuje umístění dětí mladších než 76 cm do polohy posměru jízdy. Doporučujeme, aby dítě bylo co nejdéle umístěno proti směru jízdy - ideálně alespoň do 4 let (105 cm).
 
Statistiky ukazují, že přibližně 50 % dětí má při cestování v autosedačce volně připevněné pásy nebo sedačku. To výrazně snižuje bezpečnost dítěte a v případě nehody může vést k vážnému zranění.

V rámci našeho poslání bojovat proti nesprávnému používání a zajistit nejvyšší bezpečnostní standardy jsme vyvinuli systém Harness+, který vám pomůže správně nastavit bezpečnostní pásy při umístění vašeho drahocenného nákladu. Se sedačkou Marie opravdu nemůžete udělat chybu!

Záruku můžete rozšířit na doživotní záruku na výrobek zdarma, a to pouhou online registrací výrobku, do 3 měsíců od data nákupu. Bonusem registrace, je výměna autosedačky při nehodě. Doporučujeme registraci provést hned po zakoupení autosedačky Swandoo.

    

    

Proč je volnost nebezpečná?

Každá další vrstva, která odděluje dítě od sedačky nebo bezpečnostního pásu, vytváří prázdný prostor (vůli), který zpožďuje účinek dětského zádržného systému a zvyšuje energii nárazu na tělo během nehody.


Kdo je Swandoo?

Společnost Swandoo byla založena ve Vídni v Rakousku nekonformním týmem designérů a inženýrů. Jsme blázni do kvality a bezpečnosti, a protože většina z nás jsou rodiče, používáme naše výrobky s vlastními dětmi. Jako každý rodič chceme pro své malé rošťáky tu nejlepší bezpečnost. Bohužel výrobky, které jsme našli, nesplňovaly naše očekávání v oblasti kvality a bezpečnosti, ale spíše nám připomínaly rekvizity jako vystřižené z nízkorozpočtového sci-fi nebo ještě hůře hororu! Rozhodli jsme se vzít věci do vlastních rukou a na základě našich zkušeností s inovacemi a vývojem produktů jsme se chopili výzvy posunout průmyslové standardy. A pak už jsme nemohli přestat! Snažíme se vyvíjet ty nejlepší možné produkty. Vždy se budeme snažit dělat to nejlepší... protože nám na tom záleží.

Swandoo byla založena v roce 2014 jako značka inovativních řešení pro rodinný životní styl. Spojením talentovaného mezinárodního designérského týmu s více než 40 lety zkušeností ve výrobě si společnost stanovila za cíl stát se chytrým společníkem pro moderní rodiny, který zvyšuje pohodu rodičů a jejich dětí. Nová generace autosedaček byla zahájena v roce 2019 uvedením na trh v Evropě designově oceněného modelu Albert. Od té doby se autosedačky Swandoo skvěle umísťují i v bezpečnostních testech.

110MR32190
7 ks

Swandoo Marie 3 - návod

Swandoo Marie 3 - návod

pdf

Mohlo by vás také zajímat

Komentáře (0)

REZERVUJTE SI TERMÍN KONZULTACE  

Aktuality
11. 07. 2024

Akce 30% na modely značky Klippan. Akce platí do vyprodání zásob.


07. 06. 2024

Začíná období dovolených a Centrum autosedaček ve spolupráci se značkou AXKID si pro vás připravilo jedinečnou akci. Na protisměrné modely AXKID One 2, AXKID Minikid 4 a AXKID Movekid najdete největší slevu, která tu kdy byla a opakovat se nebude. Sleva 20% na všechny dostupné barevné varianty. Platí do vyprodání zásob.


Letecký den s BESIP
15. 05. 2024

1.5.2024 jsme se účastnili ve spolupráci se značkou BESIP na leteckém dni v Náměstí nad Oslavou. Děkujeme


04. 04. 2024

5.-7.4.2024 Vás zveme na veletrh For Kids, kde se na Vás budeme těšit v Hale 2 - C 25


06. 03. 2024

Rádi bychom vás přivítali v nové pobočce, v Hradci Králové, kterou pro vás budeme otevírat 12.3.2024! Velmi se těšíme na vaši návštěvu, kterou si již nyní můžete rezervovat u nás na webu.


Více aktualit